SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!! Placki z piersią. Idealne na obiad :-) !!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593


Nie pierwszy raz to robię, bo to jest zayebiste
Tylko nie polecam robić tego na grillu

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6513
spróbuje dzisiaj bo wyglada nieźle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
no na grillu to raczej nie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to sie smaży na oleju/oliwie, czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
oliva of course
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba coś z***ałem... strasznie mi się poprzypalały do patelnii, jajo się usmażyło, a mieso jeszcze surowe, i ogólnie papka wyszła a nie placki :D To sie smazy na mace jakiejs czy co ? jak zabezpieczyc patelnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
bo to sie smaży na małym ogniu a nie pewnie dałes full gaz

kucharz z Ciebie nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale posypuje się mąką patelnie ? Bo przy ostatnim kotlecie posypałem i wyszedł ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 789
mąki się nie używa, bynajmniej stara się unikać bo to nic zdrowego, jak już coś to małe ilości w celu związania wszystkich składników ze sobą. Powyższe placki są dość proste do zrobienia, Sevrond proponuje zaopatrzyć się w patelnie z teflonem, i jak praktycznie wszystkie potrawy w tym dziale wymagające smażenia, smażyć na malutkim ogniu na olivie z olivek of cors.

co do placków, są pyszne, tłuste, itp. itd,
ale niestety ja na ekstremalnej redukcji jestem i nie moge sobie na to pozwolić ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
Kozackie ;] robilam bez maki i dodalam papryke chili:) Swietny Pomysl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwykły posiłek z kurczaka

Następny temat

Tortilla z kurczakiem

WHEY premium