koszt nie wyjdzie dużo mniej bo w jednej firmie nie kupisz, a do do tego raczej tylko w nece byś to znalazł albo w jakichś hurtowaniach na bazarkach to pierwsze słysze zeby tkaie cos sprzedawali
a tu dochodzą koszty paczka pocztowa/paliwo
a smak napenwo pozostawi wiele do życzenia
nie opłaca sie

a smak napenwo pozostawi wiele do życzenia

nie opłaca sie
http://img511.imageshack.us/img511/8932/70235843sy8.jpg ja nosze dres...
ROCK'N'ROLL