SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening raz w tygodniu na wszystkie partie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744
Witam, Moj trener z klubu pilkarskiego prosil bym przygotowal jakis trening silowy na rozwoj masy i sily, ma on obejmowac wszystkie partie i bedzie tylko raz w tygodniu(tak zarzadil, mowilem ze to moze byc za malo no ale coz, jego wybor), dla osob ktore wczesniej w ogole nie mialy stycznosci z silownia praktycznie. Myslalem o FBW ale nie jestem pewien wiec czekam na wase rady, trening postaram sie ulozyc sam tylko poradzcie jaki bedzie najlepszy:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, ACT, albo podstawowe FBW; myslę, ze na około 8-15 powt. na początek dla osób nie mających jeszcze styczności z treningiem siłowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744
pomozcie no, jak trening zastosowalisbyscie w takiej sytuacji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
FBW, a widzisz inną opcję? .. Niech ktoś bardziej obeznany w tym typie treningu się wypowie, ja zawsze ćwiczę splitem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744
no wlasnie nie widze ale raz w tygodniu to malo, mowilem to trenerowi ale onmowi ze nic na to nie poradzi, to musze cos wymyslec. Dlatego prosze o jakies wskazowki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
JAk trener ma takie zachcianki to niech będzie raz w tyg, najwyżej nie będzie efektów tego treningu bo za długo okres między treningami [szczególnie jeśli chodzi o duże partie mięsniowe] Nic innego nie poradzisz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ACT jak na sam początek- dla osob bez styczności z silownią.

tylko że jeden dzien to stanoweczo za malo- musisz przekonac treniera do conajmniej dwóch- oczywiscie w pewnym okresie.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-11-21 20:30:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744
mowilem mu to samo co wy mi teraz, ale on mowi ze nie da rady bo nie moga wziasc wiecej wejsc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...zawsze to lepsze niż nic- ćwiczćwie więc więcej dla przyjemności niżli sie czegos wielkiego po tym spodziewając
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moze spytaj sie trenera czy ma w domu czas?

to dałoby się rozplanować jeden dzień na siłce a drugi w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744
Volter chyba zle mnie zrozumiales albo nie przeczytales od poczatku, ja mam ulozyc plan dla calej druzyny a nie tylko dla trenera;)

apokalipsa no własne, dla przyjemnosci, a on chce jakies efekty to mowie mu ze po jednym dniu w tygodniu duzych napewno nie bedzie, a raczej minimalne no ale jak chce to trudno(mi to tam rybka bo i tak sam cwicze :D) . NO to ACT tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raz na tydzień?
Proszę:
-przysiady ze sztangą
-martwy ciąg
-wyciskanie na ławce/żołnierskie
-wiosłowanie/podciąganie na drążku
Systemem 5x5!
Voila!
Pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocene planu

Następny temat

FBW A,B,C

WHEY premium