SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening do sprawdzenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
Witam, od pewnego czasu zauważyłem brak jakichkolwiek zwyżek siłowych a jest nawet coraz gorzej. Jestem na redukcji po każdym treningu siłowym robię 20-30min aerobów. Ważę 76kg q nq klatę w ostatniej serii nie radzę sobie z 70kg.. kilka miesięcy temu po cyklu kreatynowym ważyłem 80kg i na klatkę mogłem wziąć 85kg.

Trening:

PN - klatka, triceps
ławka prosta 4x12-6
ławką skośna w dół 4x12-6
ławka skośna w górę 4x12-6
rozpiętki na maszyna x4
ściagania wyciągu górnego przed siebie x3
ściąganie wyciągu górnego zza głowy x3

ŚR - plecy, biceps
drązek x5
ściąganie wyciągu siedząc 4x12-6
wiosłowanie hantalmi w oparciu o ławkę 4x12-6
wiosłowanie na maszynie 4x12-6
podnoszenie hantelek stojąc 3x12-8
podnoszenie sztangi stojąc 3x12-8
ściąganie wyciągu dolnego x3

PT - barki, klata
klatka jak w poniedziałek
unoszenie sztangielek przed siebie x3
unoszenie sztangielek w boki x3
wyciskanie na maszynie w górę x3
krótkie unoszenie hantli (sztugersy)

po każdym treningu brzuch 3 ćwiczenia po 3 serie i aeroby 20-30min.
Co o tym sądzicie? Gdzie widzicie błędy? Dodam, że utrzymuję 10 wskazówek żywieniowych, ale bez wyliczonej diety. Jestem po dużej redukcji (minus 30kg) więc jakieś podstawy odnośnie diety mam. Będę wdzięczny za każde wskazówki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 189
a co z nogami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
A Ty posty nabijasz czy chcesz coś wnieść do tematu? Jakbyś nie zauważył biegam 3 razy w tygodniu więc to mi wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze wypelnij ankiete bo praktycznie nic o Tobie nie wiemy zbytnio. Tak jak przedmowca powiedział gdzie nogi. Jesli myslisz ze samo bieganie pomoze to jestes w bledzie. Czemu klata 2x w tygodniu? Wiecej nie znaczy lepiej, miesnie muszą miec odpoczynek. Z tad widac czemu nie robisz progresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
Płeć : M

Wiek : 23

Waga : 76

Wzrost : 180

Cel treningowy : redukcja, zredukowanie końcowe opony na brzuchu

Staż treningowy na siłowni : 10 miesięcy

Uprawiane inne sporty : brak

Dostęp do sprzętu : siłownia full

Dieta : 10 wskazówek odżywiania z forum

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : w tej chwili beta alanina

Ostatnio przerabiany plan: FBW 5x5

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (martwy ciąg - 100kg, wyciskanie na ławce leżąc 75kg)

rozumiem warto dać nogi w piętek zamiast klatki. A co powiecie o moim braku siły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
slaw3k3
A Ty posty nabijasz czy chcesz coś wnieść do tematu? Jakbyś nie zauważył biegam 3 razy w tygodniu więc to mi wystarczy.


Nie rób sobie jaj.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
Nie robię sobie jaj tylko proszę o rady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening oliviera lafaya - ksiązka

Następny temat

FBW do oceny i poprawy

WHEY premium