SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening , dieta , suplementy dla poczatkujacego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Zaczne od tego ze mam 25 lat i mieszkam w londynie mam prace 12 godz w nocy o 19 do 7 , 5 dni w tygodniu i chcilabym zaczac cwiczyc dlatego kupilem sobie laweczke ze sztanga ale tak naprawde nie wiem jak mam zaczac od czego czytalem wiele opini na temat poczatkow ale kazda inna i niezbyt konkretna chcilabym tutaj uzyskac fachowej porady. Mam 186 cm wzrostu waze 91 kg mam dziwna budowe ciala szeroki w barkach z lekkim brzuchem , niestety mam problem z rekami sa chude w przeciwienstwie do reszty ciala dlatego ta laweczka , odzywiam sie stosunkowo zdrowo chodz teraz angielskie zarcie troche mi nie sluzy a co do odzywek to kompletnie nie wiem ktora mam wziasc na poczatek a moze wogole bez prosze o pomoc

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25

Waga: 91

Wzrost: 186

Cel treningowy: dobry wyglad

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: plywanie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga , laweczka , hantle

Dieta: nie przestrzegam

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1415
Ułóż sobie plan FBW. Jest dobry na początek. Musisz zadbać o dietę jeśli oczekujesz rezultatów. Odżywki są niepotrzebne. To zbędny wydatek. Lepszy efekt osiągniesz właściwym odżywianiem.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trning do oceny (FBW)

Następny temat

Ćw. biceps góra

WHEY premium