SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening + dieta+ odżywki dla początkującego na domowym atlasie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Witam. Mam 186zm wzrostu i waze tylko 70kg. Jestem chudy i potrzebuje odpowiednio dobrany trening na domowym atlasie, wygląda on tak: http://www.sklep.opiw.pl/sklep/images/atlas jednostanowiskowt .jpg

Na siłowni wcześniej nie ćwiczyłem jest początkujący, potrzebuje trening, diete i odżywki oraz jakieś zalecenia. Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Oj kaszubi kaszubi.

Gainer jest uzywnay wtedy gdy np. w jaiś dniu nie możemy trzyma diety wtedy uzupełniamy gainerem, a nie że go zażywamy normalnie.


pozdro

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
wez sie za miche a nie odzywki odzywki w swoim czasie a trening sam uloz bo nikt za Ciebie tego nie zrobi

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1998
Jak slabo przybierasz na masie to jakiegos gainera mozesz kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
jak slabo przybiera na masie to niech sie za miske z zarciem weznie porzadnie a nie gainer

Zmieniony przez - yamek w dniu 2008-07-24 23:07:54

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
Kaszubi daruj sobie...

Wiesz po co jest gainer? po to żeby uzupełnić braki w diecie... a jak niema diety to co on ma ****a uzupełniac co??

co do autora to zapraszamy do działy odżywianie + trening dla początkujących - posty podwieszone wyjaśnią co i jak a my ew. możemy skorygować

pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1998
lolole czy jakos :P
Diete bedzie mial a jesc 1kg ryzu nie jest latwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
haha koles pierw zastanow sie co ty piszesz 1kg ryzu haha no dobry jestes zalezy na ile ten 1kg ryz bo napewno nie na jeden dzien

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1998
yamek taki przyklad . . . Ci moze latwo wchodzi masa, ale sa tacy co moga jesc i jesc i nic, wiec jak sie zapytal czy ma kupic jakas odzywke to napisalem, ze jezeli slabo rosnie to moze kupic to i to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
jak dieta bedzie dobra to nie ma sily zeby masa nie poszla masa Ci nie pojdzie w tydzien 5kg i zostaje przy swoim zdaniu

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Kaszubi weź przestań.

Jeżeli nie ma diety nawet niech nie próbuje tykac gainera.
Jednak jeśli ma diete gainer dobre rozwiazanie.

EDIT:Sorry Musi mie dobrą diete i co najważniejsze staż tak z 2 miesiące.

pozdr

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2008-07-24 23:50:06

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1998
Widze, ze nie zrozumieliscie mnie mi wlasnie o to chodzi, ze jak bedzie mial diete i w diecie nie bedzie wystarczajaco weglow dla niego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5-cio dniowy trening na mase do oceny i poprawy.

Następny temat

Plan mój masa

WHEY premium