SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tez tak macie???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
ze od kiedy cwiczycie to wam zadne uzywy nie wchodza szlugi browary itp tzn nie smakuja tak jak kiedys???

Zmieniony przez - Samowar w dniu 2005-08-31 20:04:34

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
zalezy jaka impreza sa tez takie w których jedynym gwoździem programu jest vódka

w tamtego sylwka jeszcze nie ćwiczyłem to mogłem pić... ale i tak bede pić bo nie ma zabawy bez alko

a na 18stke nic nie pije tylko pixy biore... mój dziewiczy lot to bedzie

jak wypijecie raz na kiedy top wam masa nie spadnie




hihih od rana tylkoi serek homogenizowany zjadłem a pływałm na zalewie od rana, może masa nie poleci

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
jak jak patrze sie na browar albo wodke to zaluje ze to pic bede bo moja ciezka praca na silowni pojdzie na marne i zawsze po wypiciu mowie ze juz pic niebede a jak teraz niebede pił 9 miesiecy bo rok skzolny to czuej tak sie na***ie w wakacje albo w sylwestra !

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2005-08-31 20:08:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7438
ja palilem cos kolo trzech lat, ale jak zaczolec cwiczyn na silce to rzucilem! a piwko zawsze sobie mozna wypic! no chyba ze wiekszy melazn to czasami tez mam takie wrazenie ze przepilem w jedna noc z miesiac tyrania na silce!

Ciezki charakter wiem mam z natury ale chce wierzyc w slonce nie chce juz wierzyc w chmury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6495
A ja sie tam bardzo tym nie przejmuje w końcu cos od zycia sie należy nam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
właśnie sobie dziabnołem 2 piwka na zakończenie wakacji teraz ostre zapierdlanie w szkole i silce yEEEEE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 853
panowie, chwila. skoro decydujecie sie na uprawianie sportu (SZCZEGOLNIE silowego), to msusicie wybrac - albo trening, albo szlugi i alkohol. w sumie alkohol w MALYCH :> dawkach nie jest jeszcze taki zly, no ale szlugi to trzeba wyeliminowac na starcie. w przeciwnym razie po co poprawiac sobie zdrowie i kondycje na silce, skoro szlag to wszystko trafi po papierosac?!?!?

"...Wherever I may roam..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
no ja nie pale ale wypic no kuwa jak niepilem z 3 miesioce i dizsiaj sobie browka ciapnołem to chyba nic się niestanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26610
To juz nie jest to co kiedys z kazdym lykiem mam poczucie winy ze trace to co osiagnelem na silce

Zmieniony przez - Vego... w dniu 2005-09-01 00:23:52

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
identyko mam

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4787
a mi przestał smakować browar, ale niewiem czy to ma coś wdpólnego z siłownią(raczej z przepiciem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
jak moze przestac smakowac browar na wakacjach zgubilem przez alko i prace i zielsko etc... z 10kg, teraz kutfa kilka miechow odrabiana strat i dalej to samo i takie zycie, ale nie narzekam, bo co to za zycie jakies kutfa same wyrzeczenia itp....

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka roznica w treningu?

Następny temat

Być albo nie być polskich koszykarzy

WHEY premium