SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tabata na mieśnie brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3344
chciałem sie zapytać czy mógłbym ćwiczyć mięśnie brzucha metoda tabaty? ogólnie to miałem na myśli taki trening: Skłony w leżeniu płasko x20 potem 10s przerwy i znów od nowa i tak 7 razy. tylko zastanawiam sie czy ta metoda przyniesie mi dobry efekty. próbowałem już a6w które skończyłem.. ale powiem szczerze że nie jestem zadowolony z efektów oraz na ten trening potrzeba dużo czasu, szczególnie w ostatnich tygodniach. chciałem też zacząć ABS ale niestety nie posiadam drążka :( ogólnie moim celem jest zrzucenie trochę tłuszczyku z okolic brzucha i uwidocznienie mięśni brzucha.
chyba ze polecacie mi jakiś inny trening?
proszę o rade..
pozdrawiam ;)

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie sk***ysyna^^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
https://www.sfd.pl/BARDZO_DOBRY_TRENING_MIĘŚNI_BRZUCHA_POLECAM_!!!-t441247.html

Polecam ten plan, ja sam nim ćwicze , efekty są naprawde bardzo dobre. Trening wykonuję ok. 3 razy w tyg.
Pamietaj tez ze oprócz treningu brzucha bardzo wazne jest tez właściwe odżywianie.

Pzdr.

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3344
dzięki za rade.. spróbuje tego treningu ;)
a co myślicie o tej metodzie tabaty zaproponowanej przeze mnie? ma ona w ogóle jakiś sens? czy nawet nie probować tego?
pozdrawiam ;)

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie sk***ysyna^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
same sklony brzucha nie uczynia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc - plan

Następny temat

Salto w tył - waga i wzrost czy to u mnie możliwe

WHEY premium