SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybkie odwodnienie 4kg PROŚBA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61
Witam. Może zacznę od początku, a więc sprawa ma się tak:
w sierpniu 2009r. ważyłem ok 105kg przy wzroście 179cm, trochę nadwagi było ale ogólnie ćwiczyłem i tak tego widać nie było.
Wtedy założyłem się z kumplem (181cm - 85kg), że do końca lutego 2011r. miniemy się wagą;) (szukałem czegoś co mnie zmotywuje do diety). No i się udało...prawie, tzn.
na dzień dzisiejszy (10.02) ważę ok 81-82kg co mnie w zupełności zadowala i wszystko byłoby ok, gdy nie to, że on w obawie przegranej też zszedł do jakiś 78kg. Zostało mi 2,5 tyg.
Proszę o pomoc jak to rozegrać. Myślałem nad odwodnieniem organizmu o te 3 kg (wiedząc, że on po weekendzie waży ok 1kg więcej zawsze więc różnica będzie praktycznie zerowa) to już dam rade:)

I tu jest moje pytanie, jak po takiej diecie mam odwodnić organizm o te 3kg? Czy to w ogóle jest wykonalne np. od piątku do poniedziałku? Mogę przyznać (jeśli to pomoże), że na dzień dzisiejszy piję dużo wody i napojów typu carni line (OLIMP)więc raczej jestem pełny.
Powiem, że jestem gotowy nawet na głodówkę, tylko czy to wystarczy? Bo jeśli braknie i zacznę uzupełniać, to domyślam się że organizm zacznie magazynować i już nie będę miał szans...

Proszę o pomoc jak to rozegrać.
Nie chcę tego wszystkiego zmarnować...

strong

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
na odwodnienie są diuretyki- pisałam o tym kilka postów niżej, ale to nie jest metoda na chudnięcie, tylko raczej "kosmetyka" przed zawodami.
zacznij dobrą diete, trzymaj sie jej konsekwentnie i nie wymyślaj dróg na skróty

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
https://www.sfd.pl/odwodnienie_przed_sportami_walki-t695888.html

tu jest ten wątek, ale "podziwiam" takich ludzi jak ty i kumpel. zakładać sie o chudnięcie i zamiast robić to zdrowo, to wymyslasz pierdoły kosztem zdrowia.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
a o co sie zalozyliscie ? o przekonanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Kocio, 20kg w 1,5 roku to dobry wynik. Wcale nie jest to przeciez przesadzone

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Kocio, 20kg w 1,5 roku to dobry wynik.
Tak, prawidlowy wynik, ale odwadnianie sie juz nie jest zbyt zdrowe.
Sa diuretyki, ale tez mozna duzo osiagnac dieta.
Jezeli pojedziesz kilka dni na samym bialku, a jedynie dostarczysz blonnika z platkow owsianych na sniadanie, i do tego bardzo malo warzyw, to waga powinna o te 3-4kg poleciec w dol ze wzgledu na ubytek wody.
Ale za zdrowe to nie jest, jesli chcsz tak zrobic przez tydzien to OK, ale dluzej - odradzam. To jest cos w stylu Ala 1 faza dukana.

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2011-02-13 12:55:17

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Wystarczy obciac wegle, pogrzac sie troche, pic kawe

/pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawne BMI?

Następny temat

Dieta + suplementacja

WHEY premium