SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

sraczka i trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

napisał(a)
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 7539 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44857
dzisiaj w nocy nie umialem spac pozniewaz strasznie bolał mnie brzuch a o 5 rano dostałem sraczki. do teraz bola mnie stawy i brzuch, ogolnie to panuje u mnie grypa jelitowa czy cos takiego. Cwicze splitem a dzisiaj mialem robic klate bary i tripa i nie cwicze ze wzglwdoe zdrowotrnych. Jutro planowo mam cwiczyc nogi plecy i bicka a zatem jak dzisija nie cwicze tio jutro w ramach rehabilitacji zrobic sobie trening calosciowy(fbw)? czy normlanie tak jak mam w planie??

desiderata

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 2350 Napisanych postów 61871 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 512277
jak masz grypę jelitową to jutro nie licz na trening
odpuść parę dni bo i tak organizm będzie osłabiony
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1628 Napisanych postów 35877 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 229765
Organizm walczy z choroba, a ty mu jeszcze walke z ciezarami chcesz dorzucic? Wyluzuj...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny !

Następny temat

moj plan do oceny

Fit Family - Kasia i Damian Wiórki kokosowe vs. pestki z dyni - porównanie okiem dietetyka Węglowodany w trakcie treningu: tak czy nie? Natalia Czajkowska - ocena sylwetki Pigwa i jej cenne właściwości Dieta, dlaczego utrudniamy sobie życie? Kłopoty Pauli i Piotrka! Trening na masę - 5 złotych zasad