SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sraczka i trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
dzisiaj w nocy nie umialem spac pozniewaz strasznie bolał mnie brzuch a o 5 rano dostałem sraczki. do teraz bola mnie stawy i brzuch, ogolnie to panuje u mnie grypa jelitowa czy cos takiego. Cwicze splitem a dzisiaj mialem robic klate bary i tripa i nie cwicze ze wzglwdoe zdrowotrnych. Jutro planowo mam cwiczyc nogi plecy i bicka a zatem jak dzisija nie cwicze tio jutro w ramach rehabilitacji zrobic sobie trening calosciowy(fbw)? czy normlanie tak jak mam w planie??

desiderata

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82755 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699874
jak masz grypę jelitową to jutro nie licz na trening
odpuść parę dni bo i tak organizm będzie osłabiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Organizm walczy z choroba, a ty mu jeszcze walke z ciezarami chcesz dorzucic? Wyluzuj...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny !

Następny temat

moj plan do oceny

WHEY premium