SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

słabe stawy...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Mam taki nastepujacy problem Mianowicie po dobrym rozciaganiu, odczuwam tak jakby stawy kolanowe byly slabe. Ciezko mi ustac na jednej nodze, dodatkowo bola mnie stawy kolanowe i tak przez kilka dni. Niewiem co moze sie dziac... Czyzby zle sie bym rozciagal ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
moze masz problemy z kolanami i rozciaganie je "dobija" ja bym poszedl do lekarza tu ci nikt przez internet nie pomoze

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Wiedzialem ze kiedys bede musial pojsc do lekarza. Chcialem sie dowiedziec czy ktos z forum nie ma podobnych problemow. Thx za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Jesli sie rozciagasz bardzo mocno to normalna rzecz - przez 2-3 dni mozesz jeszcze odczuwac bol. Zalezy ile trenujesz w ogole. Moze nie sa przygotowane na takie obciazenia treningowe. Organizm sie broni i dlatego jest bol. Wiec dobrze ze bola bo wiesz ze masz odpoczac. Na wzmocnienie stawow mozesz sobie kupic profilkatycznie GLUKOSAMINE. Jesli boli to rozgrzewac powoli i nie obciazac mocno. Wzmacniac nogi- biegi, pilka nozna, silownia, narty (tylko bez akrobacji ), lyzwy itp.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Dzieki Kask i ode mnie sog !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 917
ja tez tak mam :)

i jUst dOnt gIvE a f***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 740
moze zle sie rozciagacie, radze to skonsultowac z trenerem zanim wam kolana pojda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3024
Fong, przy problemach z kolanami wskazane jest jednak odwiedzenie lekarza. Jeśli sprawa zamyka się na słabym rozgrzewaniu, to jeszcze pół biedy. Gorzej jeśli to coś z kośćmi lub stawami. Wtedy wzmacnianie podpowiedziane przez Kaska jest raczej niewskazane, zwłaszcza narty, które dość mocno obciążają kolana (do tego między innymi siatkówka i koszykówka).
Jeżeli krótka przerwa w treningach nic nie zmieni, to radzę odwiedzić lekarza. Pisze to na podstawie własnych doświadczeń...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
bobbik: ode mnie SOG, dzieki za info.
Rozmawialem z trenerem, ten doradzil by nie rozciagac sie na stojaco, tylko na siedzaco. Jest juz lepiej od kiedy zrobilem se przerwe i przestalem sie rozciagac w taki sposob.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Japońska sztuka walki...

Następny temat

uczestnictwo w zawodach

WHEY premium