SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słabe stawy, a SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
W niedalekiej przyszłości zamierzam zacząć swoją przygodę z SAA. Moim problemem min. są słabe stawy. Nie miałem jeszcze jakiejś konkretniejszej kontuzji. Poprostu jak robię np. wyciskanie na barki to czuję kłucie w lewym łokciu. I ogólnie widzę po sobie, że raczej nie jestem typem stworzonym do dzwigania ogromnych ciężarów. Co o tym sądzicie? Czy powinienem zapomnieć o SAA, bo prędzej czy pózniej i tak zostanę kaleką? I ogólnie co SAA robią ze stawami. A jeśli nawet już się zdecyduję to co robić, żeby nie zj*bac sobie do reszty stawów już za młodu Przyjmowałem już kiedyś glukozaminę, chondroityne i takie tam. Nawet kiedyś byłem pare razy u lekarza i przepisywał mi leki.
Proszę o opinie koksiarzy, teoretyków, osób z podobnymi problemami koksujących bądz nie.

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
Pozwolę sobie odświerzyć.

A może bym tak zrobił półroczną kurację na gh? Nawet taką z ukierunkowaniem na wyleczenie stawów. Powiedzmy, że nie nastawiałbym się na przyrosty, ale chciałbym zwalczyć całkowicie dolegliwości. No ale jakby tam coś przy okazji mięsa poszło to nic by się przecież nie stało

Co myślicie o takim pomyśle? Jak waszym zdaniem wyglądałby taki cykl? I jakiego rzędu to wydatek?

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2155
stawy po SAA sa obciazone dla tego ze podczas stosowania kokxu sila idzie i masa i jest to problemem dla twoich stawow,jak masz takie problemy na sucho to nie radze brac sie za SAA powygina cie i potem nawet na sucho bedziesz mial prblemy cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
No właśnie obawiam się czy nie będzie tak jak piszesz. Z SAA nie miałem póki co styczności, a takie właśnie problemy mam. A nie ukrywam, że chce być duży i silny chłop

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2155
moze poprostu zrob sobie przerwe w treningu i moze cos z tego bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dajesz luzu z winstrolem, nandrolony, primobolan nie wspominajac o gh wrecz dzialaja leczniczo na stawy. Zrobisz z glowa, to da rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
Oki rozumiem nandrolony. A jak się mają teście, albo metka jeśli chodzi o stawy? Czyli idzie sie nie połamać?

Aaa i co do tych nandrolonów to rozumiem, ze działają troche leczniczo. Ale co byłoby potem, po ostawieniu środka? Dałoby radę?

No i szkoda że te winko odpada

Zmieniony przez - TankAbbot w dniu 2008-04-11 21:48:31

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2155
tesc i meta napewno na stawy nie maja dobrego wplywu a z nandrolonami to pownino ci pomoc i po zakonczeniu kuracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Tesc, meta etc. powoduja szybszy wzrost sily przez co latwiej o kontuzje, dodawalbym co cyklu zawsze jakas dece/npp albo prime.
Nie sadze, aby wyzej wymienione srodki sprawily ze po cyklu bedzie lepiej, to moze zdzialac jedynie gh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
A czy da się koksem chociaż trochę, tak na stałe podleczyć słabe stawy? Chociażby gh? Jakby to miały wyglądać? Miałbym zacząć kłucie od gh? O gh tak w ogóle to musiałby sporo poczytać, albo z kimś obeznanym pogadać. No i w takim razie jakby miał wyglądać mój przykładaowy pierwszy cykl? Metka+ lecznicze dawki nandro? Czy może od początku gh? Chcę koksować, bo ile to można być małym, trzeba w końcu poczuć się jak Bóg, ale cały czas muszę mieć na uwadze te moje troszkę słabe stawy.

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Gwarancji dac ci nie moge, ale pewnie po pol roku kuracji gh byloby juz lepiej. To jednak wymaga sporego nakladu kasy, nie zaczynaj od mety, proponuje prop+npp. Najlatwiej ci bedzie sie odblokowac po krotkich estrach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
Na stawy dobrze robi deca ... a poza koksem stosuje Animal Flex

winstrol cholerrrnie wysusza stawy wiec lepiej smarowac je w rakcie cyklu

"ja dece tylko na stawy stosuje"

Zmieniony przez - optick w dniu 2008-04-13 12:39:34

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PH A SRAKA

Następny temat

Docisniecie rzezby

WHEY premium