SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja Tess/Okiełznać PCOS

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 912
Witam:)
Moj kwestionariusz:
Wiek : 24
Waga : 93
Wzrost :176
Obwód w biuście : 106
Obwód pod biustem : 96
Obwód talii w najwęższym miejscu : 93
Obwód na wysokości pępka : 93
Obwód bioder : 108
Obwód uda w najszerszym miejscu: 66
Obwód łydki : 43
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch, piersi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: od miesiąca silownia (3X tyg), 1-2 w tyg aerobik
Co lubisz jeść na śniadanie: platki, pieczywo
Co lubisz jeść na obiad : warzywa z kasza
Co jako przekąskę : cos slodkiego
Co jako deser : niestety czekolada:)
Ograniczenia żywieniowe : jem mieso bardzo rzadko, max 1 na 2 tyg
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : pcos, ostatnio biore luteine 50 na wywolanie miesiaczki (niestety nie pomaga)
Preferowane formy aktywności fizycznej. pilka ręczna, rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety :wiele bez skutku


Serdecznie proszę o poprawę moich jadlospisow i treningow, ktore zamieszczę wkrótce.:)




Zmieniony przez - tess w dniu 2011-12-10 16:37:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 912
Witam przepraszająco po długiej przerwie, wróciłam do Polski i za tydzien rozpoczynam osiedlenie sie w Krakowie, wiec juz podejde do sprawy bardzo przykładnie. Zajmuje sie na razie czytaniem dziennikow na sfd, bo musze nabrac troche wprawy po tej przerwie. Moje proelbemy z miesiaczkami poprawily sie ale kiedy dopadlo mnie torche stresow to od razu dostalam zastoju.
pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co jako przekąskę : cos slodkiego
Co jako deser : niestety czekolada:)

out to tak na poczatek.

napisz najlepiej swoj plan treningowy od razu, zeby latwiej bylo dziewczynom ci doradzic i jesli nie jesz miesa, to wchodza w gre ryby, jajka i owoce morza czy nie za bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
tess
ostatnio biore luteine 50 na wywolanie miesiaczki (niestety nie pomaga)



może za mała dawka? pamiętam, że mi moja lekarka kiedyś dała w dupę zastrzyki i jeszcze 3 razy mocniejszą dawkę niż jest na opakowaniu.. i jakoś poszło.. jak ostatnio robiłam przerwę od yasmin to też po 3 miesiącach nie brania był problem z wywołaniem.. dawka mniejsza ale też jakoś poszło.. z tym, że później niż to było przewidywane :) także @ może jeszcze się pojawi

a tak btw powodzenia

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tess, uzupelniaj informacje. czyzbys sie juz poddala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
właśnie, do dzieła!
startowałam z podobnymi wymiarami więc tym bardziej trzymam kciuki. Nie poddawaj się

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiara.. wiara i jeszcze raz wiara w siebie i swoje mozliwości może przynieś skutki.. Nie ma użalania sie nad sobą i nie ma wymówek ze "nie chce mi sie" do dzieła.. !! Ja też zaczynam redukcje i poczucie wiary daje mi tą siłe..:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 912
Dziewczynki!
Milo mi bardzo ze juz pojawiłyście:)

Nie brakuje mi motywacji oczywiscie tylko probuje sie na forum oswoić a jakos potrzeba mi czasu, miesiąc dodawalam swoje zdjęcie w majtkach a teraz komponuje jedzenie i ciagle mi cos zle wychodzi z bialkiem ;/

plan treningu jest tez dla mnie kosmosem bo nie wiem jak nazywaja sie cwiczenie ktore robie, musze poszukac jakiś obrazkow bo moj trener niestety nie moze mi ich nazwac po polsku.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - tess w dniu 2011-12-12 19:35:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na youtube sa wszystkie cwiczenia pokazane
wypiski z diet wklejaj tutaj, wczesniej policz sobie w dzienniku z tej strony http://potreningu.pl/
pozwol sobie pomoc, nie rob wszystkiego na wlasna reke, bo przeciez nie masz az tak rozleglej wiedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 912
sniadanie: platki z orzechami i mlekiem
11:00 twarog z pomidorami
14:kasza gryczana z makrela wedzona
19 jajecznica z cebula i maslo?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogarniczaj nabial, bo utrudnia odchudzanie no i jedz warzywa! duzo warzyw owoce tez mozesz jesc, ale najlepiej do sniadania i po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Max. 150 g nabiału DZIENNIE.
Warzyw NIE wliczasz w rozpiskę.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2011-12-12 20:47:54

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężkie początki do oceny.

Następny temat

fantazja / pierwsze podsumowanie str.17

WHEY premium