SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja Tess/Okiełznać PCOS

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej, żebyś odpuściła, przynajmniej przez te pierwsze 4 tygodnie.

Czujesz, że zapach potu się zmienił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 912
Czuję ze zapach z ust sie zmienił.
A Najważniejsze ze dostałam dzis okres! To jest szok. I wielki dowod ze dobrze działa :) okres dostalam po 33 dniach, A tak regulanrego okresu nie mialam nigdy.

Zmieniony przez - tess w dniu 2012-01-17 10:30:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooo, zayebiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 912
Dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj tam, przecież to Twoja zasługa. Ty układałaś i trzymałaś dietę no matter what. My Ci tylko podpowiedziałyśmy, co jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
O! Super! To i ja gratuluję Szkoda tylko, że większość lekarzy nie zna takich prostych rozwiązań
Tess, jeśli mogę coś poradzić, to nie zapominaj się mierzyć co tydzień

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 912
Zawsze ubolewam nad tym ze lekarze stosuja od razu lekarstwa zamiast sprobowac na poczatku innych metod. Mierzyłam sie wczoraj ale zawsze w czasie okresu puchne wiec i obwody sa bez zmian, ale to juz jest maly sukces bo zazwyczaj powiekszaly sie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Jak są bez zmian w czasie okresu to znaczy, że jest super

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ano, spadków za tydzień się spodziewać możemy prawdopodobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 912
DZIEWCZYNY!
Jest wielka nadzieja dla wszystkich grubasów, skoro nawet ja daje rade :)

Od 2 tygodni chodze na silownie mam rozpisany plan ktorego sie trzymam jak tylko zdobede ponownie interent to na pewno wpisze:

Co do diety to jest bez zmian, miesao plus warzywa, po sobie widze juz zmiany i to spore, jakos glownie skora sie wygladzila i nie ma juz tak widocznej skorki pomaranczowej na brzuchu.

Na silowni zwazylam sie i 2 tygodnie temu bylo 95,3 wieczorem, a dzis wieczorem juz 93,4

kilka razy nie udalo mi sie odmowic alkoholu, ale skupilam sie glowniena winie;)

Zniknelam na troche z pwowodu braku interentu, mam nadzieje ze nie bedzie sie to zdarzac, choc nie moge obiecac, mieszkam teraz w kraju na wschod od polski i zoststane tam jeszcze kilka miesiecy a tu trudno czasem o takie wygody jak interent



Zmieniony przez - tess w dniu 2012-02-06 18:30:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężkie początki do oceny.

Następny temat

fantazja / pierwsze podsumowanie str.17

WHEY premium