SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przeczytajcie i powiedzcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448
witam
ma 16 lat ćwiczę od 2 miechów i wymyśliłem coś ale nie wiem czy to wypali
a wiec zaczynam
kupiłem kilka paczek płatków owsianych,zmiksowałem to w pył, potem dodałem mleka w proszku 26 procent tłuszczu,i znów wymieszałem z płatkami,potem dodałem witaminy niemieckie multi witamina ,a na koniec czekoladę dla smaku.Smakuje trochę jak białko kupione na allegro. jeśli trzeba coś zmienić to poradźcie co .Jak da jakieś efekty to wam powiem!!!!!!!!
pozdro dla wszystkich.

jeśli umrę to wiedzcie że robiłem to co naprawdę kocham

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
samo mleko moze i jest ok ale w polaczeniu z innmymi produktami juz nie
chodzi tutaj o sposob trawienia kazeiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
efekty nie sa od jednego produktu tylko od caloksztaltu diety!!
a mleko w proszku to bialko slabiutkiej jakosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
płatki mogą byc ale mleko zamień na cos innego.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
J/w. Mleko w proszku to syf

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
W płynie również syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18140
macieju to pij mleko prosto od krowy zmienisz zdanie.

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
W płynie mleko jest świetne Nawet takie sklepowe.

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
W smaku na pewno. Nic pozatym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Co wy chceta od tego mleka Piję od urodzenia do tej pory gdzieś z litra dziennie i żyję, trzymam się w jednym kawałku, mam kości twarde jak betonowe bloki. Gdyby to był taki syf to już dawno bym umarł, ale wszystko w normie i nie zamierzam przestawać mleka siorbać
Że laktozę ma? A niech se ma, ale za to ile innych dobroci posiada. Inna kwestia, że trzeba wiedzieć które mleko jest dobre a które nie. Ojciec który pił jeszcze mleko prosto od łaciatej koleżanki tradycyjnie hodowanej umie ocenić co jest dobre a co nie
Tak mi się przynajmniej wydaje. No i sam pije od 40 lat litra mleka dziennie i żyje. Oj złe, złe i straszne to mleko, bo ojciec żyje i trzyma się w dobrej kondycji
O ile się nie mylę to Masajowie to jedno z najzdrowszych plemion świata(o ile nie najzdrowsze) a ich tradycyjna dieta opierała się do niedawna na mleku i mięsie
Wiadomo, że mleko Masajów jest bardziej "ekologiczne" od naszego, ale już bez przesady.

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2009-04-17 18:07:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Dokłądnie utarła się opinia i jest dalej powtarzana że mleko to największe zło i to głownie z powodu tej nieszczęsnej laktozy ale przecież nie wszyscy jej nie tolerują a kto nie toleruje ten się rychło o tym dowie z uwagi na dolegliwości.

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajna dyskusja
1: w płynie jest złe
2: w płynie jest ok
3: od krowy najlepsze
4: ze sklepu też ok
5: nie prawda

...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mogę się tak rzeźbić?

Następny temat

głód podczas treningu....

WHEY premium