SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeczytajcie skomentujcie, oceńćie sprawe @ DEPRESJA

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

Ilość wyświetleń tematu: 2432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220
Witam!! Chciałem wam sie trochę wyzalić. Mianowicie chodzi o SIŁOWNIE... Ćwiczę "już" chyba 9 miesięcy. 3/4 tego okresu jest na diecie, którą do tej pory stosuje. rzuciłem fajki alkoholu praktycznie nie piję... Życie towarzyskie oczywiście praktycznie zerowe bo ile można siedzieć trzeźwy na imrezie?

Kolejne "ale" to efekty. zacząłem ćwiczyć z powodu klatki piersiowej którą uważam że mam słabą.. Nie będę wysyłał fotek ani nic bo to nie o to chodzi. Najlepsze jest to że do klatki przykładam się najbardziej (bo najslabsza) a do tej pory źle się czuje bez koszulki itp... Czasem mam myśli żeby wziąść sterydy.. Albo przestać ćwiczyć bo to już mnie wszystko przerasta :/
Można powiedzieć że "w****łem się" w nałóg.
Dziewczyna z która jestem już od HOHO jest zniesmaczona z powodu moich kompleksów, dodam że jak nie ćiwczyłem potrafiłem przepić z nią każdy dzień wakacji..

Proszę o Wasze wypowiedzi!! Może nie tylko ja mam tak jak opisałem wyżej!

Pozdrawiam ps mam 17 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220
ławke płaską robię raz na 2 tygodnie.

Rozpiętkami kończę zawsze.

Przy 37.5 cm w bicepsie mam chyba niecałe 100cm. Trochę lipa :D nie wiem czemu to tak rosnąć nie chce a siła idzie na klatce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6372
Może ją przetrenowujesz. Napisz swój plan.
A co do kompleksów to chyba każdy jakieś ma, ale ja nie popadam w żadną depresję, chyba trochę przesadzasz.

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
masz niezdrowe podejście, wiecej nie znaczy lepiej, np bedziesz klatował klate - efekt najprawdopodobniej bedzie odwrotny od zamierzonego, na szczescie pewnie podrosniesz to samo ci sie zmieni, zdystansujesz sie troche;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220
klatkę robie tak:

Przeplatam dwa treningi

pierwszego tygodnia robię
1 płaska
2skos w dół
3.rozpiętki brama

ewentualnie dodaje jeszcze młotkowe wyciskanie

drugi tydzień
1. skos w góre
2. skos w góre (mniejszy kąt) hantelki
3. rozpiętki brama


Ja mam skolioze na klatce i mam taki dołek tam gdzie jest mostek.. bo same cycki są ok rosną sobie i muszę czekać ale jak zacząłem ćwiczyć inaczej sobie to wyobrażałem i dlatego tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Jesteś młody, ćwicz normalnie dla lepszego samopoczucia się i nie patrz w lustro co 5 minut a efekty same przyjdą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
na początku same podstawowe ćwiczenia, wyciskania sztangi/sztangielek/poręcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
depresja z powodu klatki

nie przeplataj raczej treningow, cwicz jednym przez 6 tyg i zmieniiaj cwiczenia co okolo 6 tyg. komnibuj z roznymi ilosciami powtorzen itp.


stary, tu ludzie maja wieksze problemy niz jakas klatka, nie doluj sie

jeszcze dziewczyne masz i sie dolujesz

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2008-08-02 19:44:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 562 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16891
Wklej swój trening diete i coś poradzimy :)

Przypatrz się swoim kolegą w twoim wieku 90 % młodzieży kiepsko wygląda ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220
Dieta około 3000 tysiące kalorii.. Rozpisywać mi się nie chce.

No ale na SFD piszą że jak zaczynam w tym tygodniu klatke płaską to żeby w następnym zacząć skosem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 427 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6084
kompleksy , kompleksy , dziewczyna jest niezadowolona ze masz kompleksy czy niezadowolona ze starasz sie je zniwelowac ? jesli to taka dupa co woli z toba chlac to sobie ja odpsuc
pozatym zobacz jak silownia cie zmienila , zamiast sie niszczyc i chlac pracujesz nad soba , nie rzucaj tego z powodu glupiej dupy

Zmieniony przez - Woojashek w dniu 2008-08-02 22:25:51

"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220
ta weź człowieku nie pisz tak bo nie wiesz jak jest chodze z dziewczyną 2 lata a ty widze ze h*ja znasz jesli chodzi o milosc więc milcz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzyka z Pumping Iron

Następny temat

słuchawki do biegania

Wiecej