SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z udami i posladkami

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
Witam wszystkich i z góry przepraszam jeżeli ktoś już poruszył ten temat i został on konkretnie omówiony ja po prosstu nie mam wystarczająco czasu na szukanie a wszystko co do tej pory znajdywałem nie dało mi odpowiedzi lub tyczyło sie głównie kobiet a to pewnie sprawia pewne różnice :) Mój problem polega na tym iż moje uda i pośladki są nieproporcjonane do górnych partii ciała. mam 23 lata 186cm wzrostu i ok 80kg wagi chciałbym doprowadzić do takiego stanu aby zachować moją wagę jednak zmieniając proporcję, czyli stracone kg z dolnych partii przekształcić w mięsnie górnych partii :) Nie wiem czy istanieje taka dieta trening i odżywki które by mi pomogły czy po prostu muszę się wziąśc najpiew za odchudzanie a później nabierać masy Obawiam się tego, że w takim układzie całe odchudzanie mogę zniweczyć późniejszym nabieraniem masy i powrócić do porzedniego stanu a może nawet pogorszyć sytucaję dlatego jednak wolał bym aby to się odbywało jednocześnie tylko czy to jest w ogóle możliwe ?:) bardzo proszę o pomoc jakieś może któs ma linki do artykółów czy też wątków na forum interesuje mnie wszystko co może mi pomóc do wakacji chciałbym już choć troche poprawić tę "usterkę" :)Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Krzysiek zacznij robic trening silowy gornych partii ciala i brzucha a do tego dodaj aeroby i powoli powinno sie to zmieniac.Niestety szybkosc zmian podyktowana bedzie twoimi predyspozycjami i nie bedzie to sie dziac tak doslownie tj ze to co stracisz z dolu przewedruje do gory.
Ale zaczna sie zmieniac proporcje.
Do tego oczywiscie dieta.
POWODZENIA

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw :)

A jak z wydolnością? Jeśli kondycja jest ok, to może HIIT zamiast zwykłych aerobów? Oraz jak wygląda Twój obecny trening/sposób życia? Może przyczyna tkwi w nim, niekoniecznie w predyspozycjach? :)

pzdr
Ama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
Jeżeli chodzi o moją kondycję to trochę się ostatnio zaniedbywałem i napewno sytuacja się pogorszyła (ale nie jest jeszcze źle) jednak problem z dysproporcją doskwierał mi nawet w czasach mojej świetności kiedy sporo biegałem i ćwiczyłem :) Ogólnie mój trening ograniczał się do ćwiczenia górnych partii z dużymi obciążeniami 3-4 razy w tyg i do biegania/jazdy na rowerze (długie dystanse ale powoli czyżby to był mój bład?)2 razy w tyg, nie specjalnie sie sprawdza sie w moim przypadku ta metoda może potrafił by mi ktoś rozpisać mniej więcej propocję siłwni do biegania ? ... jaką dietę powinienem zastosować ? coś do budowania masy i liczyć, że proporcje sie wyrównają czy może dietę na chudnięcie ? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Prawdopodobnie takie sklonnosci dostales od Boga ale nie jest powiedziane ze chociaz w pewnym stopniu nie mozesz to zmienic.
Z twoimi predyspozycjami nie jest powiedziane ze gore powinienes cw z duzymi ciezarami lub tylkko duzymi ciezarami.
Moze powinienes przylozyc sie do jakosci a nie do ilosci.
Jezeli np M. naramienne zle reaguja na bodzce to zacznij od wstepnego zmeczenia itp.
Za malo o tobie wiem aby cos konkretniej radzic. Nie wiem jak do tej pory wygladal(szczegolowo )trening silowy.
Natomiast moge podac Ci przykladowy rozklad treningow:
1dzien
-barki(m.naramienne)
-m.czworoboczne
-triceps
2dzien
-plecy
-biceps

3dzien
-klatka
-brzuch
Czesc

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Aha, sorki , zapomnialem dodac ze pomiedzy dniami treningow silowych (ktore sa oddzielone dniem przerwy)robisz aeroby tj 3*tyg.
POWODZENIA

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
Dzięki Kaizen o coś takiego mi chodziło jak byś mi jeszcze tylko mógł poleciecić jakąś konkretną dietę, może jakieś odżywki? karnityna ? czego absolutnie unikać ? :) Do tego moje pełne zaangażowanie i liczę na wymierne efekty :) Z góry dzieki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
A i jeszcze jedno pytanie czy w mojej sytuacji nie wskazane jest zażwyanie gainera mega masa itp. odżywek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Krzysiek z tego co napisales to raczej masz problemy z fatem i nie powinienes w takim wypadku sporzywac odrzywek typu gainer. Chyba ze tylko i wylacznie po treningu jako uzupelnienie glikogenu i azotu.
Polecam wtedy Ultra Masa Kaizena.
Jeszt to odzywka o zroznicowanej kinetyce bialek i weglowodanow, czyli nie nabierasz dzieki niej zbednych kilogramow tluszczu a tylko zaopatrzasz organizm w to co niezbedne do regenerecji.
Ale mysle ze na szybkiego polece Ci jak mozna polaczyc diete z suplementami w twoim przypadku.

-na czczo aminokwasy Bcaa np Sports one lub Mrm+ Glutamina Kaizena
1posilek
platki owsiane gorskie zalane wrzatkiem+2cale jaja+bialka jaj+witaminy np"Special two" NOW+oliwa z oliwek

-pomiedzy posilkami 2-3caps mineralow NOW

2posilek
piers z kuraka+ryz ciemny+warzywa+olej lniany

3posilek
ryz ciemny+ "100% Whey" Kaizena
-na 0,5h przed treningiem bcaa+glutamina
TRENING
-15min przed koncem treningu bcaa+glutamina
Ultra Mass Kaizena
4posilek
ryz jasny+whey+witaminy
-pomiedzy posilkami mineraly
5posilek
ryba duszona lub tunczyk w sosie wlasnym+platki owsiane+warzywa+olej lniany
6posilek
bialka jaj+whey+wzrzywa+oliwa z oliwek

Przy wyliczaniu ilosci skladnikow makro uwzglednij prosze 2-2,5g protein , 4g weglowodanow i 0,5g tluszczu/na kg masy ciala.
Aha, i mow mi Jacek.
Czesc
4pos

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
Wilekie dzięki Jacek to jest to czego o co mi chodziło teraz tylko zaopatrze się w odpowiednie suple i biore się ostro do ćwiczenia :)
Jeszcze raz dzięki
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na temat pieczywa lekkiego ryzowego bez skurow itp ??

Następny temat

Dziś startujemy z dziennikami treningowo/dietetyczno/suplementacyjnmi.

WHEY premium