SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z mięśniami nóg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
witam
mam problem z rozwinięciem mięśni nóg ćwicze od 3 lat
plan treningowy na nogi raz w tyg.
przysiady 4serie 12.12.10.10 powtórzeń
prostowanie nóg w siedzie 4x 12.12.10.10
uginanie nóg w leżeniu 4x 12.12.10.10
przysiady wykroczne 4x 10.10.10.10
łydki
wspięcia na palcach z sztangą 4x 20.20.20.20
wspięcia na palcach 20.20.20.20
wspięcia na schodach 2x 20.20.20
ćwiczenia staram się robić poprawnie technicznie ale nie przynosi efektów z górą ciała nie mam problemu. jakieś porady? z góry dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
zgadzam sie z kolega, brak cwiczen na miesnie dwuglowe ud. Jezeli nie maz do tego sprzetu to podstawa jest mc na prostych nogach. Dobrym rozwiazaniem by bylo rowniez polozenie sie na brzuchu na lawce do brzuszkow skos okolo 45stopni, glowa w gorze i najlepiej zeby ktos wsadzil ci sztangielke miedzy buty tylko trzeba dobrze zlapac ciezar. Znakomite cwiczenie w domowych warunkach na dwujki. Niech masa bedzie z toba

ćwicz ćwiczenia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16004
plan jest przeładowany za dużo ćwiczeń, szczególnie na łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
wcześniej robiłem 3 ćwiczenia na uda i 2 na łydki i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Jakimi ciezarami operujesz po 3 latach treningow? Glownie chodzi mi o przysiady.

Warto byloby takze gdybys, o ile jest taka mozliwosc, wstawil zdjecie calej sylwetki, ewentualnie podal swoje wymiary.

Rownie wazna jest oczywiscie sama technika wykonywania cwiczen. W tym - a moze raczej przede wszystkim w tym - aspekcie nalezy doszukiwac sie przyczyn niezadowalajacych wynikow.

Plan rowniez mozna udoskonalic, glownie przez zainteresowanie sie ciekawszymi, ciezkimi cwiczeniami.

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2012-04-01 11:24:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
aktualnie robię 80 kg bo skupiam się na poprawnej technice. robiłem pełne przysiady teraz robie do 90stopni. jeśli chodzi o plan to na siłowni nie mam za dużo sprzętu więc w ćwiczeniach nie mogę przebierać chyba że masz jakieś dobre ćwiczenia z sztangą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
nie mam aktualnych zdjęć. mam sprzed roku dużo sie nie zmieniło więcej rzeźby jest https://www.sfd.pl/fotki_do_oceny_staż_rok-t617104-s5.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
udo 60 łydka 37cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 376 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2630
chyba masz zbyt mały ciężar, ja po roku siadałem do 90st 110kg 6x, i wrzuć uginanie w leżeniu po przysiadach wykrocznych. Ja swego czasu zrobiłem też taki "myk" że robiłem jako 1sze ćw przysiady wykroczne od 12 do 8 czasem 6 powtórzeń a potem przysiady. Niesamowicie poszła mi po tym siła, pamiętam że jak potem odwróciłem te ćwiczenia i wróciłem do przysiadów jako pierwszych to od razu 7,5kg na sztandze więcej było tak że spróbuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
a z masą jak? bo na sile mi tak nie zależy jak na masie. na przysiad max 150kg wezmę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 490
swego czasu jak się przygotowywałem na trójbój robiłem przysiady z 90kg i dokładałem z każdą serią siły przybywało ale na masie nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
masz problemy z rozwojem m. nóg a każesz nam oglądać zdjęcia górnej części ciała a nie całości...

brak zasadniczych ćwczeń na tyną część ud a to bardzo -samo w sobie- umniejsza ich rozwojowi

ale wypełnij ankietę abyśmy wiedzieli dokładnie co z tym począć;
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fbw na redukcje.Co o tym sadzicie?

Następny temat

fbw do oceny...

WHEY premium