SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z górą klatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5481
Witam mam problem, od jakiegoś czasu ćwicze górne aktony klatki piersiowej (a nie zawcze ćwiczyłem)... i teraz: lewa część klatki jest ok ale w prawej tak jak by wogóle nie bylo mięśnia (puste miejsce na górze, szczególnie jak trzymam coś ciężkiego w ręce. Jaki trening mam robić żeby zniwelować tą różnice?? z góry dziękuje za odpowiedzi.

Najsłabsze psy najgłośniej szczekają.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wrzuć zdjęcie.Zobaczymy czy rzeczywiście różnica jest tak duża.

Uprzedzam że zawsze jedna strona trochę różni się od prawej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5481
różni?! tu niema ani grama mięśnia tak jak by mi go wycieli a po lewej nie tak źle to wygląda.

Najsłabsze psy najgłośniej szczekają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Zdjecie + trening z ostatnich dwoch-trzech mikrocyklow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5481


kiepsko wyszło na fotce. a jeśli chodzi o trening to poprostu po treningu klatki robiłem 3-4 serje wyciskania sztangi na skosie.

Najsłabsze psy najgłośniej szczekają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
jeśli chodzi o trening to poprostu po treningu klatki robiłem 3-4 serje wyciskania sztangi na skosie.

Jak to po treningu klatki? Nie, nie, zupelnie nie tedy droga. Cale cialo i cala klatka wymaga poprawy, zarowno glowa przyobojczykowa (ktora rzeczywiscie jest niewidoczna), jak i przymostkowa (ktora rowniez jest niewidoczna).

Proste fbw + dobre zarcie. Na takim etapie zaawansowanie bawienie sie w splity nie przyniesie oczekiwanych rezultatow.


Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2011-08-29 19:37:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5481
no tak, klata to nie jest moj mocna strona :( ale nikt z moich znajomych nie ćwiczy góry a jakoś nie mają takiej przyrwy... po za tym jak trening był by zły to i lewa strona klatki była by zła a jest normalna. nie wiem może to przez kontuzje tego barku bo kiedyś miałem mały wypadek i kontuzja zaczeła wychodzić dopiero jak rozpoczołem treningi. może mieć to jakiś związek?

Najsłabsze psy najgłośniej szczekają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Nie zrozumiales - cale cialo wymaga poprawy. Gora klatki nie ma tu nic do rzeczy, nie odstaje od reszty ciala, jest tak samo niewidoczna jak inne miesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5481
bo na fotce to tak nie wyszło ;/ ale na żywca widać że odstaje od reszty i dla czego lewa jest zupełnie inna hmm?

Najsłabsze psy najgłośniej szczekają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Poniewaz brakuje przynajmniej 20 kilo czystego miecha.

Naprawde, nie zajmuj sie teraz takimi pierd.olami jak gora klatki (ktora notabene stanowi jedynie okolo 10% miesnia piersiowego wiekszego).


Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2011-08-29 20:38:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5481
ehh ale to okropnie wygląda i źle się z tym czuje, po za tym mi chodzi o efekt wizualny.

Najsłabsze psy najgłośniej szczekają.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do ocenki:)

Następny temat

Jak dogonic biceps wzgledem innych miesni.

WHEY premium