SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z górą klatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 503 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3699
Przede wszystkim nie ten dział, po drugie kolega wyzej ci napisał ze trzeba wrzucic troche miesa na siebie zeby cos bylo widac. Samym cwiczeniem nic nie osiagniesz, trzeba jeść jeszcze a to podstawa wszystkiego. Ułóż sobie FBW daj ludziom do sprawdzenia i ćwicz. No i wracaj do działu dla początkujących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5481
ja to wiem już troche ćwicze i wiem co mam robić i co mam jeść. mi tylko chodzi jak mam skorygować tą różnice a nie że mam więcej jeść podajcie jakieś ćwiczenia które mogły by mi pomódz.

Najsłabsze psy najgłośniej szczekają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 503 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3699




Tylko z chlebkiem kolego!!!
Do tego FBW.

Wszystko zostało juz napisane i powiedziane, dziękuję.

Zmieniony przez - sinner w dniu 2011-08-30 14:07:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5481
ja nie wiem wy myslicie że ja mało jem czy coś a ja jem tyle ile trzeba wiem jak się odrzywiać po za tym nie mam kłopotu z rozwojojem masy mięśniowej tylko z górą klatki po prawej stronie tylko o to mi chodzi!! po waszym rozumowaniu mozna dojśc do wniosku że jak sie je 2 razy za mało ro uroście tylko jedna strona a druga będzie nietknieta brawo. ja tylko prosze o ćwiczenia które mogłyu by mi pomódz bo widze że się nie poprawia sytuacja z górą a tylko pogarsza bo na lewej są efekty.

Najsłabsze psy najgłośniej szczekają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 503 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3699
Kolego na klatce piersiowej brakuje miesnia. Kazda osoba ma bardziej rozwinięta jedną strone ciała bo jest lewo lub prawo-ręczna. Zniknie ta różnica wtedy, gdy oba cycki nabiorą masy mięśniowej. Więcej masy = mniejsze dysproporcje. Tez kiedys płakałem bo mam genetycznie jeden mięsien klatki przyczepiony blizej mostka a drugi dalej, ale po wrzuceniu kilku kilo na klate, problem prawie ze znikł. Więc jezeli radzimy Ci zacząć jeść wiecej to oznacza zeby dolozyc masy na klate, a jak piszemy o treningu FBW to po to zebyś o nim poczytał i zobaczył jakie korzyści przyniesie on Twojej klacie.

Myślę ze są to na tyle proste podstawy które "zaawansowany" powinien znać od dawna!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5481
powiem ci tak kiedyś wogóle niecwiczyłem góry i miałem na obu takie "wgłębienia" kiedy zaczołem ćwiczyć góre to po jednej stronie problem znikł a z drugirj nic się nie ruszyło... nie wiem może mam zły chwyt i całe obciązenie idzie na lewą strone.

Najsłabsze psy najgłośniej szczekają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a napisz tylko jedno: robisz wyciskanie stojac/Push press? jesli nie to masz odpowiedz.
Robisz porecze? jesli nie, to znow masz odpowiedz.

1cw idealnie zakrywa czesc obojczykowa
2cw idealnie zakrywa czesc mostkowa

zakrywa w rozumieniu - gromadzi sporo masy miesniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 503 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3699



A co byś doradził tej pani, ostatnio narzekała że slabo rozwinęły się jej tylne aktony barków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5481
więcej kalorii, więcej ciężaru i nie ma opie...lania się! a tak na serjo to po czym wnioskujesz że mało jem?? jem 2g białka na kilogram masy, to chyba wystarczy?

Najsłabsze psy najgłośniej szczekają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 503 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3699
Widzisz kolego masz zero pojęcia na temat treningu, zero pojęcia na temat odżywiania się i żadnego pojęcia o ćwiczeniach. Dlatego zanim ktoś rozpisze się na tema tego kogo sobą reprezentujesz, poczytaj tematy podwieszone na forum w dziale trening i odżywianie się. I przestań słuchać znachorów z siłowni bo oni zapewne pojęcie o tym wszystkim mają takie jak Ty, tyle że są o kilkadziesiąt tabletek MIETKA do przodu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do ocenki:)

Następny temat

Jak dogonic biceps wzgledem innych miesni.

WHEY premium