SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piłkarz - jakie odżywki dla mnie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 504
gram w pilke nie chce zdobywac masy z przyczyn jasnych tylko budowac miesnie jaki suplementodzywaka bedzie dobra dla mnie???? co proponujecie??? odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dobra dieta i trening

suple po spełnieniu powyższych warunków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 504
.............jaki suplement odzywka....... sorki za bladd errorrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 504
a u niektorych osob co prowadza podobny styl zycia zauwazylem ze biora HMB??? co ty na to <co> czekam z gory dzieks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nie chce zdobywac masy z przyczyn jasnych tylko budowac miesnie

skoro chcesz zdobywać mieśnie to i przybierzesz na masie

hmb sobie daruj

jest dieta

trening jest

do diety przyda Ci sie carbo, zma, witaminy, omega3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 160 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6835
ludzie czytajcie te posty!!!caly czas udzielacie standardowych odpowiedzi:dieta ,trening.skoro gosc pisze ze jest pilkarzem to chyba oczywiste ze trenuje,prawda?tez gram w pilke i proponuje aminokwasy:bcaa ,tauryna (na poprawienie wydolnosci i szybsza regenaracje),efekty napewno poczujesz.daruj sobie kreatyne ,bo po niej spuchniesz i stracisz na dynamice ,dobra jest ale w sportach typowo silowych.dobre sa termogeniki bo daja dodatkowego speeda,warto przetestowac.no i zakup sobie koniecznie carbo,bo wazne jest uzupelnianie cukru wtrakcie treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
ravzabka - a co Ci się nie podobało w mojej odpowiedzi

gdzie ja mu proponowałem kreatyne

powiedziałeś to samo co ja (no prawie - coś tam zabrakło)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 160 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6835
znajomy pilkarz mowil mi ze ich klubowy lekarz zalecil im suplementacje hmb i l-karnityna i podobno jest zadowolony(zrzucil tluszcz i poprawil wydolnosc),ale ja podchodze do tego troche sceptycznie,niektorzy pilkarze stosuja efedryne,ale zanim zaczniesz to najpierw troche poczytaj na ten temat,bo efedryna ma duzo skutkow ubocznych i jest nielegalna,wiec warto sie zastanowic czy warto tak ryzykowac,ale jesli chodzi o efekty to daje naprawde dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 160 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6835
nie mam nic do twojej odpowiedzi,nie przeczytales mnie uwaznie.
zauwazylem ze wiekszosc odpowiedzi na forum jest strasznie tendencyjnych i to nie mowie do ciebie ale do ogolu.skoro gosc mowi ze jest pilkarzem to troche absurdalne jest pytanie o trening prawda?nawet na przecietnym poziomie 4,5 ligowym trenuje sie 3,4 razy w tygodniu.
z pytaniem o diete to sie zgodze,ale suplementy bez wzgledu na diete mozna brac,bo zywnosc jest uboga w skladniki odzywcze i nawet najlepsza dieta nie jest wstanie dostarczyc odpowiedniej ilosci bialka,weglowodanow tluszczy ,witamin i mineralow wiec bez wzgledu na diete mozna brac suplementy ,zwlaszcza ze trening pilkarski jest duzym obciazeniem dla organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dlatego podałem mu zestaw suplementów, które może z powodzeniem łykać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam MAGNUM 500 I CREATIN PLUS JAK TO POLONCZYC

Następny temat

Zestaw

WHEY premium