SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mozna bcaa zamiast bialka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
witam jestem na redukcji zajadam bcaa i bialko
sek w tym ze w sklepie koles wcisnal mi bialko o smaku czekolady i po tygodniu meczarni wyrzucilem do smieci gdyz nie przechodzilo mi przez gardlo taki syf, zostalo mi bcaa

i pytanie czy bcaa moze zastapic bialko?
czy musze dokupic jednak bialko bo napewno nie dostarcze z zarcia takiej ilosci jakiej potrzebuje

ma to jakis sens czy to wogole dwie osobne rzeczy....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BCAA to tylko 3 aminokwasy. Białko ma pełny aminogram. Nie zastąpisz jednego drugim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba bylo mi wysłać a nie wyrzucać do śmieci, jeszcze bym Ci dopłacił

dwie różne rzeczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
bcaa nie zastąpi białka

swoją drogą napisz co za białko tak przemęczyłeś ?? firma, nazwa :D ??

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
olimp prolong, probowalem z mlekiem , z woda z czym sie dalo. moze to nie wina firmy bo olimp robi dobre rzeczy ale smak czekolada po prostu odrzuca, syf nieziemski. Mozecie polecic jakies super pyszne bialko? jakis banan/truskawka/wanilia cos co najlepiej smakuje

Zmieniony przez - duckland w dniu 2012-09-29 11:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie ma smakować tylko działać, nie wiem jak mogłeś takie dobre białeczko wyrzucić, zgrzeszyłeś

Chcesz super pysznego białka, czy białka, które spełni swoje rolę?

Jak masz takie podniebienie jak francuski piesek to kup sobie jakieś przesłodzone białko i jeszcze nesquika dowal do środka i będziesz zadowolony

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2012-09-29 11:54:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
jestes kolego j**niety troche, bialko smakowalo jak gowno wiec wyrzucilem. Nie jestem profesionalnym sportowcem wiec nie musze w siebie walic czegos co mnie odrzuca. Typowe podejscie polaczka, kupiles to wpieprzaj bo szkoda 50zl. Nie kazdy zarabia 1200zl, wes sie za nauke. Kazde bialko spelnia swoja role, te ch**owe i to bardzo dobre. Ja wybieram to drugie, a ty wciagaj to pierwsze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrząc na Twój poziom wypowiedzi, powinieneś grać w piłkę, a nie zajmować się tym sportem.
Można schludniej tak?

Nie ważne ile zarabiam, ale jak na coś wydaje kasę to robię to z głową. Ty też jesteś polaczkiem więc jedziesz również sam po sobie. Wziąć się za naukę? Przecież nie ma tu mądrzejszych od Ciebie, więc czekam na Twoje lekcje mistrzu.

duckland
Kazde bialko spelnia swoja role, te ch**owe i to bardzo dobre. Ja wybieram to drugie, a ty wciagaj to pierwsze.

Widac, że znasz się na rzeczy stary, ułożysz mi cykl na zime?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
18 letni doradca. Nie tego oczekiwalem. Bialeczko znalazlem firmy Scitec, ktorzy wszyscy bardzo chwala. Temat do zamkniecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
eaa mozna wrzucic zamiast wpc, lub aminy calodzienne
https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Amino_2700-opis2689.html


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-09-29 13:59:10

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-09-29 13:59:50

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
TomQ to już lepszy doradca bo ma 98 lat.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybor ba i bialka

Następny temat

Jabłczan do 50 zł

WHEY premium