SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa a mecz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5054
chciałbym budować masę, jestem jednak piłkarzem i gram jeden mecz w tygodniu - 90 min + trening. czy bardoz niekosrzystnie wpłynie to na miesnie? popalą się/ zjedzą? jak temu przeciwdziałać? po ostatnim meczu z bica poleciało 0,5 centa, pewnie duzo wody, ale mięśnia chyba tyz? ;>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
przed meczem(60min) zjedz rozgotowany ryz z tunczykiem w trakcie meczu pij wode z miodem i cytryna a po meczu banan i pozniej znowu ryz rozgotowany z tunczykiem.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zalezy jeszcze jak traktujesz piłke nożną , ja jestem piłkarzem i osobiście nie mam możliwosci zjedzenia 1h przed meczem a i z pełnym żołądkiem źle mi się gra , dlatego MINIMUM 1.5h-2h przed meczem jem , cukry proste przed meczem też mi nie służą bo wtedy bym najchętniej poszedł spać .

jeśli chodzi o mięśnie to wiadomo piłka nożna nie sprzyja rozwojowi masy mięśniowej

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka dieta do biegania

Następny temat

piersi i boczki- ćwieczenia

WHEY premium