SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mój ulubiony hitec...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
dawno nie miałem już nic mojej ulubionej... po której uwielbiam jeździć jak po kobyle... firmy hitec...
po mega ohydnym flagowym w jak najbardziej negatywnym tego słowa znaczeniu czekoladowym mass gain o wybornym smaku mieszanych wielbłądzich odchodów ze spalonymi oponami podczas dzisiejszej wizyty w okolicznym sklepie z suplami nie omieszkałem wziąść będącej już sporo czasu na rynku, ale qrde nigdy nie miałem okazji kupić, jego kontynuacji czyli whey mass gain...
i qrde...
chłopaki mnie nie zawiedli...
ich waniliowy gain smakuje jak pomyje z dodatkiem olejku waniliowego...
czy ta ekipa nigdy nie nauczy się jak powinny smakować suple?? widać nie...
a moze to już taka tradycja...
powinni w takim razie zareklamować odpowiednio ten towar:
nikt tak nie partaczy smaków jak my...

Willhelm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
Niezła opinia_sogaczyk!!!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
dlatego wole normalne jedzenie niz gain/białka
czasu duzo zajmuje przygotowanie ale cóż
wymagajacy sport

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
subiektywna opinia

mi tam mass gain smakowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ja za to nie zapomne proteiny 80-85% (nie pamietam nazwy)
za 2,5kg placilo sie jakies 115zl
i byla serio dobra

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
noooo hi-tec protein to był hit swego czasu...
wszyscy go jedliśmy... bo był świetną mieszaniną białek...
Damixxx oczywiscie że to subiektywna opinia bo każdy ma inne odczucia... te są moje...
zresztą to nudna firma... opakować nie zmienili od czasów Ullricha von Jungingena... cały czas są takie monotonne...
moim zdaniem to brak dbałości o idących s postępem klientów...albo zwykłe zacofanie...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
heh Will
nie jesteś na bieżąco jeśli idzie o opakowania
od jakiegoś czasu są już nowe
a co do smaku to kwestia gustu, a o nich się nie dyskutuje

Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2006-10-07 08:45:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
pff... nowe?? kto w takim razie ma w ofercie nowe opakowania hiteca??
różniące się w jakiś znaczący sposób od starych?? bo jakoś nie zauważyłem różnic... z przyjemnością chciałbym zobaczyć nowe, ładne opakowania hiteca...

jeśli chodzi o smak to owszem dyskutuje się i to jak najbardziej... bo to ważny element naszego życia...
bo jeśli "się nie dyskutuje" to znaczy że mogłyby być nieważne a nie powiesz że uwielbiasz smak mieszanego łyżką w ciepłej wodzie ovopolu...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22466
Ja mam podobne odczucia smakowe jesli chodzi o hi-teca. Nie wazne, czy z woda, czy z mlekiem, nie wazne jakie proporcje.
Kupilem jakis czas temu kolejny raz - na probe, bo dostalem cynk ze smaki sa juz lepsze... Nigdy wiecej

This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to remember the name!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
my mamy nowe czy to protein 80 czy masówki
smakowo sie nie wypowiem bo nic nie jadlem z hiteca oprocz estru i tcm

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-10-07 12:03:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
no są nowe... to fakt że delikatnie inne niż te z zamierzchłych czasów... ale w zasadzie jedyna różnica to większy napis na opakowaniu...
i dalej nuda...

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka kreatyna na początek?

Następny temat

kre alkalyn - woda ?

WHEY premium