SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kratyna na redukcji jaka i jakie dawkowanie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 713
Witam.
Obecie jestm na redukcji od wrzesnia (105 kg do dzisiaj 85 kg ) nadal mam oponke ;D
Dieta: hmm ograniczam slodzycze prawie do 0 , zero fastfoodow itp.
Bralem thremo speeda extreme ,obecnie chodze na silownie 3 x w tygodniu staram sie codziennie rowerek 30 min codziennie brzuszki i sks jak pozwala czas. Obecnie nie biore zadnych supli . Chcialbym kupic kreatyne i tu wlasnie jest porblem mam 2 pytania .

1. czy pomoze mi na redukcje ? czy bedzie "dzialac" tzn pojdzie sila ? niechce znowu przytyc tzn waga mnie nie interesuje chce stracic tluszcz , i "przypakowac" czy gdy nie jem tyle jk to mowia NA MASE ze jedza co popadnie czy ta kretyna bedzie dzialac ?
2.jak juz to jaka ? jkie dawkowanie ? czy moge brac ja tylko w dni treningowe ?

Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
1. czy pomoze mi na redukcje ? czy bedzie "dzialac" tzn pojdzie sila ? niechce znowu przytyc tzn waga mnie nie interesuje chce stracic tluszcz , i "przypakowac" czy gdy nie jem tyle jk to mowia NA MASE ze jedza co popadnie czy ta kretyna bedzie dzialac ?

No to zdecyduj sie, czy masa, czy redukcja. Jak redukcja to wychodzisz z bilansu zerowego i zwiekszasz aktywnosc, tworzac tym samym ujemny bilans.

Metabolizm podnosi dobrze zbilansowana dieta, ostre przyprawy, aktywnosc fizyczna.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
po co ci ta kretka? wklej diete, bo zapewne zaczynasz od dupy strony. jak znam zycie, to dieta kuleje, a ty myslisz ze suple za ciebie załatwią sprawe.
do redukcji potrzebujesz: dietanabol, trening i styknie na początek. ewentualnie mozesz dokupic bcaa (na ochrone mięsni przed aerobami) czy bialko na uzupełnienie jego braków

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
tak, kreatyna przyda się ,
poczytaj w podwieszonym poście na temat suplementacji na redukcji.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
na początku mozesz wybrac monohydrat. poza tym ile kasy chcesz wydac?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 713
po 1 kocio2009 juz troche jestem n redukcji napisalem 20 kg mniej wiec nie zaczynm dopiero bo trwa to juz pol roku . po pol roku moge chyb wlczyc jakas krete . malo ksy mam mysllem o jednym cyklu kreatyny jablczan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
sorki- wlasnie nie zwrócilam uwagi że twoja redukcja juz troche trwa (dopiero sie wtedy zwlekłam z łóżka ;)
generalnie: monohydrat powoduje większą retencje wody niż jabłczan.
jabłczan jest lepszy dla osób które mają tendencje do zatrzymywania wody w dość nieoodpowiednich miejscach, którymi są przestrzenie międzykomórkowe. mała retencja moze ułatwiac masowanie, ale przy redukcji moze być minusem.
natomiast wszystko tak naprawde zalezy od celów, organizmu

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Tak, kreta pomoze, ale skoro Twoja dieta to bylo ograniczenie fastfoodow i slodyczy to pojdz z dieta dalej, a nie baw sie w suple.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
rudyxd: wklej swoją diete z całego dnia z uwzglednieniem poszczegolnych posiłków

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 713
tzn ta 3 kanapki na sniadanie w szkole jogurt wrcam jem obiad potem jakies jablko i na kolacje 2-3 kanapki ;p wiem ze to nie ejst dieta ale 20 kg mniej to jednak daje to cos ;D prosze o rady .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
pfff...z taką michą to kupowanie supli mija sie z celem. taak wiec podtrzymuje to co pisalam w pierwszym wpisie- zacznij do diety i treningów, a nie wydziwiaj z suplami.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
Wg mnie jezeli nie masz duzo miesnia pod fatem (krotki staz na silowni) to nie warto brac kreatyny lepiej spalic do konca fat i zaczac normalny cykl na krecie z odpowiednia dieta ,ale to tylko moje zdanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mój pomysł na placki, co sądzicie?

Następny temat

Plan na masę do oceny/zmiany

WHEY premium