SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolejnosc posilkow?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
witam,

taki mam problem ze mam treningi w roznych porach dnia. To znaczy ze czasem przed poludniem czasem całkeim wieczorem tzn ok 21.

i Tu pytanie:

jak mam trening np. o 21 to pasuje zjesc przed nim posilek przedtreningowy czyli ryz+kurczak (zeby miec sily pakowac) no i po skonczeniu po 22.00 pasuje znow to samo zeby dostarczyc szybko białka...

a Co z twarogiem+ oliwa ktory zawsze jem na kolacje?? podarowac sobie go??

a moze zjesc w ciagu dnia zeby kcal sie zgadzały?? no bo nie sztuka sie napchac zaraz przed spaniem tak bardzo....:/

zmiana godzin treningu nie wchodzi w gre...

To mozna przestawiac posilki ktore planujemy np. na kolacje na obiad , a obiad na kolacje;p?? bo chyba okolotreningowe (ich jakosc) jest najwazniejsze...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
jak mam trening np. o 21 to pasuje zjesc przed nim posilek przedtreningowy czyli ryz+kurczak (zeby miec sily pakowac) no i po skonczeniu po 22.00 pasuje znow to samo zeby dostarczyc szybko białka...

Przed treningiem jedz normalny posiłek przed treningowy, a po treningu po treningowy i na pewno nie "TO SAMO", bo mają to być węglowodany proste lub złożone o wysokim IG, czyli nie tak jak w przed treningowym. Twaróg najlepiej zjeść zaraz przed snem., jeżeli dasz rade go jeszcze wcisnąć. Generalnie jak bilans kaloryczny i b/t/w będzie się zgadzał, to nie masz się co martwić i wszystko powinno być ok.

Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-05-15 13:18:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
aha czyli najwazniejszy jest bilans kaloryczny w dluzszym okresie czasu to znaczy np.całego dnia??

no ok .... tylko jak po 22.00 zjem po treningowy posilek i jeszcze twarod i oliwe to nie za duzo praktycznie na 1 raz?? zeby sie tłuszczyk nie odkładał :/

Zmieniony przez - lololole w dniu 2008-05-15 13:40:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Jeżeli bilans sie będzie zgadzał, to nie ma mowy, żeby poszło w tłuszczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
To też zależy o której wstajesz następnego dnia. Bo np mógłbyś zjeść po treningowy o 22 a o 24 zjeść twaróg z oliwą. Tylko tak jak pisałem, ważne jest o której wstajesz następnego dnia, tak aby przespać min te 8h.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w odżywianiu.

Następny temat

HITT szybkie pytanie

WHEY premium