SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak rozlozyc ww

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2179
waga 80kg, staz treningowy- ponad rok. cel - szybka, a w kazdym razie w miare szybka, redukcja. bf ok 20%, moze troche mniej.
moje pytanko, jak rozlozyc ww w diecie zbilansowanej jesli mam zamiar rano ok 8-9 wykonywac aeroby/hiit /przynajmniej co drugi dzien/ a wieczorem ok 20-22 -4razy w tygodniu fbw + 2x basen??
mam rowniez do dyspozycji zakupionego wieki temu gainera i wpc.
moja propozycja - rano przed aerobami samo wpc + spalacz, po aerobach - normalne sniadanie z duzo iloscia otreb. co z warzywami i tluszczem? niby powinny byc w sniadaniu ale okolotreningowo nie dodajemy przeciez hmm..
przed treningiem silowym - ryz/kasza, od razu po - wpc (30g) + carbo (20g). ok 45 min po treningu z uwagi na pozna pore, brak ww, bialko kazeinowe - twarog z warzywami. i znowu co z tluszczem ?
dzieki z gory za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
po treningu 2/3 dziennego wyliczenia węgli + białko,
przed treningiem
białko
przed snem białko + tłuszcze

W czasie dnia reszta węgli juz w formie złożonej + reszta białka i tłuszczy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2179
po treningu 2/3 dziennego wyliczenia węgli + białko
no ladnie pieknie, ale ja przewiduje dwa treningi:) wiec tak troche srednio z tym 2/3. liczym na bardziej szczegolowa rozpiske. a to nie powinienem jesc w ogole ww przed treningiem silowym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2179
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
nie ma potrzeby przed treningiem ww,
jak 2 treningi dziennie to tak jak pisze 2/3 ww po treningu siłowym, razem z białkiem i tłuszczami, reszta ww (1/3) po treningu biegowym czyli miedzy jednym treningiem a drugim wyjdzie, dodatkowy posiłek z białka i tłuszczy jakoś rotacyjnie po bieganiu i posiłku z węglami a przed siłownią ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Panie CalyPsoo nie ma potrzeby przed treningiem wwhmmm,z czego zatem organizm będzie czerpał energię do wysiłku???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2179
i jeszcze jedno pyt. dlaczego okolotreningowo zalecasz tluszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Tłuszcze dodatkowe źródło energii jednak opóźnia proces trawienia,dlatego lepiej wypić przed treningiem łyżkę lub dwie oliwy,po treningu lepiej unikać,zresztą opinie są różne.Ja stosuję do tego co napisałem i nie narzekam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
energie będzie organizm czerpał z glikogenu mięśniowego i wątrobowego który jest już zgromadzony, organizm nie przemetabolizuje tego i idzie w tłuszcz... proste.
moja opinia jest taka że pakowanie węgli przed treningiem jest równie bezsensowne jak kreatyny ;] chyba że przed treningiem siłowym jak wcześniej mamy aerobowy ew, jak robimy dwie jednostki siłowe w czasie dnia ;]

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2179
a moglbys rzucic okiem na te diete, bylbym wdzieczny
https://www.sfd.pl/dieta_zbilansowana_do_sprawdzenia-t428033.html
czyli proponowalbys zapewne wyrzucic ryz z przedtreningowego, tak?
a co z gainerem potreningowym? zostawic go? czy szamac same bialko a po powrocie do domu ryz+b+t? tak przy okazji, ma sens jedzenie tego ryzu w granicach 22.30-23?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
CalyPsoo,a jeśli posiłkiem przedtreningowym jest śniadanie to co wtedy,też ww nie zalecasz?Poza tym glikogen jak myślisz skąd się bierze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki pozial na B/W/T . MASA!!!

Następny temat

współczynnik aktywności przy odchudzaniu i wprowadzeniu większej ilośći ćwiczeń

WHEY premium