SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

intymna sprawa :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
Hmm mam zapytanie czy nie za duzo oddaje moczu i kału i jak to jest w waszym przypadku. Mocz około 5-6 razy dziennie i kału przewaznie 2 razy nieraz 3 czy to normalne czy mzoe wszytsko co jem idzie do kibelka

Amicum proba probatum ama

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 197 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10555
podobnie mam jak ty

NeverGiveUpStandUpAndFight...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
A jak z wodą pijesz jej dużo?
Co do kału, możliwe że jest nadmiar białka w diecie, lub ogólnie zła dieta, szybszy metabolizm jest dużo rozwiązań.

Zmieniony przez - Konr4d w dniu 2008-05-02 12:13:37

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
wody pije duzo. Dieta chyba niema nic do tego bo jak nie bylem na diecie jadlem co chailem tez stawialem klocka 2razy tylkop ze mniej oddawałem mocz ;]

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ile spożywasz błonnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3783
Ogólnie gdyby incydent od dawna można było by podejrzewać problemy z pęcherzem, nerkami, z prostatą, zakażenie układu moczowego.

Jednak patrząc przez pryzmat kulturystyki, siłowni :
Często na cyklach kreatynowych jest to efekt uboczny.
Zarazem podrażnianie nerek przez kreatynę jak i zwiększone picie wody.
Można również zgonić to na przyśpieszający metabolizm (szczególnie ekto) jak i zwiększoną ilość błonnika (np z płatków owsianych)

Jak widzisz możliwości jest wiele.

Jeżeli zacząłeś dużo napoi pić - masz odpowiedź.
Jeżeli jesteś na cyklu kreatynowym - też

Jeżeli nie, eliminuj składniki z błonnikiem aż znajdziesz winowajce.


Albo wizyta u urologa

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
wiec pije duzo wody jestem na cyklu kreatynowym a blonika jem tylko w platkach owsiancyh 40g rano i kaszy 50g na obiad :) Dzieki dam Ci sog :)

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Ja tu nie widze nic dziwnego. Mocz 5-6 razy dziennie to normalne. A kał 1-2 tez ok.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utzrymanie pompy

Następny temat

redukcja czy nie?

WHEY premium