SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

głupie pytanko w związku z Pudzianem

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 362 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38430
Witam!1Mam pytanko które może wydac sie głupie ale bardzo mnie to ciekawi ile Pudzian bądź jakiś inny jeden z najlepszych kulturystów mógłby podnieś na jedną rękę hantlem????i jeśli jest taki rekord to jaki w tym jest rekord świata??/nara
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3734
Witam.Co do Voyevody to jest bardzo wszechstronny-trenował trójbój siłowy.I uwaga terazBrał 280 na ławeczce))Źródło(pismo kulturystyka i fitness-sprzed około 3 lat)Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
Oj chłopie sam chciałes wiedzieć 110 kg a moze i wiecej wiem ze 110 to pewniak ale było to robione specjalnym odważnikiem cos wrodzaju gruszki.

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
o f*** a j sie chwaliłem że podniosłem poprawna technika 36 a tu nie ma czym a coleman jak dobrze pamiętam w filmie the coast of redemption to se na treningu śmiga po 8 powtórzeń cięzarem 80kg a puźniej ten jego okrzyk z gry larry yeah baby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23124
ale ten ciężar to chybs w lbsach jest 80.A w kilogrmach bedzie to koło 40 kg w takim razie???

,,... i cały tydzień kręci się w okół sztangi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 362 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38430
ta 110kg???na jednom ręke??coś nie chce m isie wierzyć myślałem że ok 70kg???a jesli tak na jednom ręke podnosi 110kg to ile na dwie ręce w ćiczeniu "ugiananie ramion ze sztangą"?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
45kg (kazda nie razem) hantle udalo mi sie jakis czas temu zrobic po 5 powtorzen, od lini barkow nie od ucha... a jestem amotor. mysle ze sa ludzie ktoryz jedna lapa podniesliby 110kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6749
Alexey Voevoda, taki armwrestler podnosi w polruchu 250kg na biceps, al eoni jakas tam technike maja...

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6002
pudzian182 ale to na dwie rece...jedna ręką o ile się nie myle ma rekord 3 ruchy 125kg hantlem, oczywiscie półruchy na modlitewniku.

"...no pain, no gain..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3849
noooo Voyevoda wymiata a wcale nie jest znowu taki duży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6749
on te 250 z jakegos podestu ugina jednoracza jesli juz mowisz e 2 rekami ugina 250 a jedna 125 to to jest polowa i mowisz o 3x, wiec oburocz bralby napewno wiecej bo sily si e nie pokrywaja lecz kumuluja w pewien sposob oczywiscie owe "kumuluja" jest to wyolbrzymione ale na tej zasadzie.

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
hehe 250 na biceps to on se moze tzrymac na maszynie na modlitewniku taki ciezar,wstac dupa z siedziska i zbliyc barki do uchwytu i tak bedzie mial zaliczony ruch na 250 buehehehe

to jakies glupie zarty napewno nie na sztandze a pewniena jakiejs glupie maszynie 1/50 ruchu normalnego gdzie wiekszosc forumowiczow by targnela stokilkadziesiat kilo,bo ni h....a na sztandze,taki kit to moze siac dzieciom w przedszkolu

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie w Warszawie Strongman?

Następny temat

MES w TS mężczyzn, Hamm, Luksemburg

WHEY premium