SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwny ból glowny?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3126
witam wszystkich i prosze o pomoc. moj staz okolo 2 lata. ale regularnie cwicze teraz z 7 miesiecy. ostanio cwiczylem plecy sposobem > sciaganie drazka wyciagu gornego w siadze z nachwytem. najpierw jak zawsze robie 2 serie rozgrzewkowe, pozniej jak zawsze robie biore moj ciezar i jade z nim, ale tego dnia nagle dostawalem silny bol glowy. niewiem wlasnie czym spowodowany dlatego zwracam sie z ta pomoca do was. zastanawialo mnie to bardzo. bol w tylnej czesci czaski (nad karkiem) jakby hmm niewiem jak to opisac...za duzo krwi w jednym miejscu i mnei rozsadzalo...i ja z silowni wyszedlem bo nei moglem juz wogole cwiczyc.. dzisiaj bylem znowu. wzialem lzejszy ciezar, ale to samo tylko ze bol nie byl taki silny, wlasnie dlatego chcialem sprobowac czy znowu mnie tak zaboli jak ostatnim razem, no i zabolalo ale nei tak mocno...czemu tak sie dzieje? i to w sumie tylko przy niektorych cwiczeniach. typu barki (unoszenie hantli do gory w siadzie) i juz nie pamietam co jeszcze.. : /moze mam przerwe zrobic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16022
https://www.sfd.pl/Ból_głowy-t318152.html  strona 2, na 99% jest to podobny problem jak mój kiedyś. pzdr

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase(ocena korekta)

Następny temat

Trening siłowy (na siłę)

WHEY premium