SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny ból w nadgarstku....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
Witam was, od jakiegoś czasu podczas wykonywania niektórych ćwiczeń dolega mi ból w nadgarstku, ale jest to inny rodzaj bólu, coś jakby mi nerw przeskakiwał, czasem jak się stukam tam palcem to czuje jakbym w jakiś nerw stukał. Np. kiedy wykonuje wznosy sztangi przed sobą (ćw. na naramienne środkowe aktony) to muszę ugiąć nieco ręce bo jeśli wyprostuje to podczas podnoszenie i opuszczania czuje ten prądzik w ręce. Ćwiczenia wykonuje poprawnie i powoli wszystko ale to nic nie daje, rozgrzewam oczywiście nadgarstki podczas strechingu mięśni i nic... zakładałem już bandaże różne rękawice i nic... szczególnie to mnie wkurza jak robie na plecy ściąganie ciężaru na skosie uchwyt neutralny...wtedy to już kaplica.. o co chodzi ?? może powinienem iść o neurologa ? a może to nie nerw ? z góry dzięki

Chcesz być duży, musi boleć... ;)

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
"Chcesz być duży, musi boleć... ;)"
Sam napisales cos takiego wiec o co chodzi? ;)))))
A powaznie: jest sporo mozliwosci. Moze to byc np. zespol ciesni kanalu nadgarstka- wbrew pozorom stosunkowo czesta przypadlosc. Istnieje rowniez mozliwosc bolu pochodzacego od kregoslupa (raczej dretwien i mrowien niz bolu jako takiego).
Moze to tez byc cos "niewinnego", typu przeciazenie sciegien.
W kazdym razie jesli dolegliwosc taka utrzymuje sie dluzej nalezy udac sie do lekarza. Przy czym niestety nie obiecuje, ze on Ci pomoze. Moj kolega od pol roku ma problemy tego typu i do tej pory nawet nie postawiono jasnej diagnozy...
Poki co, przede wszystkim nie przesadzaj z ciezarami i dobrze sie rozgrzewaj. A jesli mozesz to w ogole daj sobie kilka dni odpoczynku.
Bedzie ok!!
Pozdrawiam.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
"wznosy sztangi przed sobą (ćw. na naramienne środkowe aktony" chyba na przednie ?????

a moze sie o cos walnałes ?? bo ja tak mialem ae wiedziałem od zcego bo sie poeprznalem o jaka rure i 5 dni bolało

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
JAGODKA jest świetna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenie na odstajace łopatki!!

Następny temat

Tłuszczyk

WHEY premium