SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwna klatka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3194

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 778


ćwicze od 1.5 roku ma 14 la t i problem z Klatka
chcę aby wyglądała ładnie i była zsunięta a nie dwa osobne cycki
wcześniej duzo pływałem bo ponad rok 2x w tygodniu regularnie bez przerw pod okiem instruktora godzine i luzem godzine
a i zdjęcia wklejam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
jak cie coś niepokoi to idź do lekarza bo tu raczej nikt medycyny nie kończył wieć nie wiele ci pomogą... ja zresztą też nie;) Ale moim zdaniem w twoim wieku wszystko sie zmienia i kształt klatki napewno też bedzie inny szczególnie jak bedziesz uprawiał różne sporty;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1659
a co z nią nie tak? bo nie widzę? klata jak klata małolata

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
czy was wszystkich pogięło???? Irecki masz do jasnej ciasnej 14 lat. Czego oczekujesz w tym wieku??? Musisz zrozumieć, że jeszcze nawet nie osiągnąłeś pełnej dojrzałości płciowej, a nie mówię już o takim stanie hormonalnym, który jest niezbędny do dojrzałego rozwoju fizycznego. Jaki się urodziłeś taki na razie będziesz. Możesz powoli zaczynać trening, ale w tym wieku typowe ćwiczenia siłowe czy masowe opadają, chyba, że w ekspresowym tempie chcesz zostać kaleką???
Nie przyspieszaj matki natury i nie próbuj ulepszać tego co działa od setek tys. lat.
W tym wieku to basen, gry zespołowe, ewentualnie pod okiem prof. instruktora LEKKI trening na siłowni. Za łamanie zasad może spotkać cię nie miła konsekwencja w dorosłości i ja na pewno nic ci nie polecę na siłowni.
Chcesz trochę poprawić ciało w tym wieku??
DIETA, ale zbilansowana i dopasowana do wieku. Zapisz się do dietetyka to ułoży ci odpowiedni program żywieniowy na lekkie przytycie w masę+ sport, ale nie masturbacja mega ciężarami na siłowni.
Poczekaj jeszcze z 3 lata na właściwy trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
grimgir nie przesadzaj z tym wyzywaniem bo sie chłopak zamknie w sobie... a DIETA na mase w jego wieku to teżnie najlepszy pomysł.... wystarczy dobrze zbilansować to co je i nie ograniczac sie do tabelek i wykresów... nie martwić się masą..... Masa przyjdzie z wiekiem (ale nie w wieku 16 czy 18 lat tylko 25)
Póki co to sporty jak wyżej i lekki trening ogólnorozwojowy na siłowni pod okiem insrtuktora;) za pare lat powinno być ok;)
A swoją drogą to w Twoim wieku basen to chyba najlepszy sport na dobrą sylwetke...wiem bo sam pływałem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
uno- nikogo nie wyzywam, a nieco nerwowy wstęp, bo chłopak sobie zdrowie zniszczy.
reszta- nie pisałem o diecie sensu stricte- masowej. W ogóle zaś nie myślałem nawet o odżywkach i suplach co też sobie irecki z głowy wybij, gdyż są one po to, by w późniejszym wieku pomagać gdy wszystko inne dopięte na ostatni guzik nie przynosi efektu.
Na razie wystarczy trzymać się ruchu:) i dobrego jedzenia.
Jeśli okaże się, że przytyć ci trudno, nie przerażaj się i rób dalej swoje. Może dłużej zejdzie, ale efekt będzie lepszy i stabilniejszy niż po wspomaganiu czymś tam.
Po trzecie z moich obserwacji wynika, że tyje się łatwiej po przekroczeniu bariery 20 lat, uwierz mi obserwacja na własnej skórze( osoby która, obecnie po zrzuceniu 5 kg waży ok.81kg, a jeszcze 3-4 lata temu ważyła jakieś 63-4kg).
Jedz dobrze, posiłki rozbijaj na ,,raty,, tak żeby jeść 5-6 razy dziennie, a nie dwa, staraj się jeść mięsko i dużo warzyw, w tym wieku wskazane też źródła wapnia, nie unikaj ryb!, a zobaczysz będzie ok.
Zamiast siłki w takim razie- basen, zamiast fast food;ów zdrowa micha.
Jak nabierzesz troszkę masy luka się zapełni, też miałem odzielne cyce:) hehe, po przytyciu i dzięki pracy- już tak nie jest.
A basen wbrew pozorom to nie tylko sport wytrzymałościowy, jak się przyłożysz to zrobisz niezłą sylwetkę i dobrą podstawę pod trening na siłowni.
Tylko skonsultuj się z kimś kto fachowo ułoży Ci trening na basen, bo wierzę, że można go ułożyć pod kątem sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Do autora-odczekaj z dwa lata i mozesz zaczynać jakieś podstawowe ale zarazem porządne i przemyślane treningi na siłowni...Teraz nawet o tym nie myśl. Możesz co najwyżej się ZDROWO, podkreslam zdrowo odżywiać...I zaspokajać zapotrzebowanie na witaminy i różne pierwiastki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

Następny temat

Pytanko o podzielenie Cyklu na 3 minicykle ! szybko

WHEY premium