SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doping w mlodym wieku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 652
Witajcie. Mam pewne pytanie. Chodzę do gimnazjum i mam pewnego "znajomego". Wydaje mi się, że stosuje doping. Ma potworny trądzik i jest strasznie "napompowany". Nie wyglada na kogos, kto byłby w stanie trzymać dietę i dojść cieżką pracą do efektów. Czy doping może powodować agresję ? Jakie złe skutki niesie jego stosowanie w wieku 17 lat ?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 652
Spokojnie panowie ;) Dobra odpowiedź na pytanie to nie sprawa życia, czy śmierci. A co do dresa, to taka przenośnia oczywiscie
Nie ubliżam dresiarzom. Ale ten koleś z książkami nie chodzi, a ksiązek na przerwach też raczej nie czyta. Zresztą wiecie o co mi chodzi Prosze dodajcie coś na ten temat - doping w młodym wieku, chętnie sie czcegoś dowiem.
Pozdrawiam i spokojnie proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
że nie urośnie, że będzie bezpłodny, ze mu szajba odbije itd. Doping nie powoduje agresji, ale uwalnia agresje jak np alkohol - jak ktoś jest agresywny z natury, to mu się różne akcje wkręcają - gratuluje kolegi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
co 2 gimnazjalista ktory cos tam cwiczy bierze

w tym ja

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21190
i ja

p.s.
jego zdrowie

Jak nie po dobroci to pod chwytem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 652
tak tylko jak organizm sie roziwja to wiecie do tego hormony to masakra troche. Ten koles nie jest moim kolegą, ale widze go. Nie nalezy do intelektualistów - dresiarz. Jest potwornie agresywny i glownie o to mi chodziło, czy branie ,,koksu" potęguje agresje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2484
wypije typek dwa piwa i bedzie chciał wszystkich poroz******lać
skoro ma trądzik to prawdopodobne że brał mete. Z tego co słyszałem to ona po alkoholu robi fajne cuda z psychiką xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
Gondzik wypiehdalaj szczylu, wstęp od 18, a co do tego kolesia, niech bierze saa w tym wieku to za jakiś czas jego łososie nie dojdą na tarło hyhyhyhyhy

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
czyli że dres intelektualistą byc nie moze?
o boze, o boze
a jak ja jestem dresem? i wiersze tworze?
ksiązek sterty przetworzyłem
świat odrobine na lepszy przeobraziłem
pewnie zapytasz JAK TO SIE STAŁO?
juz Ci mowie pało..
litry omo w dupe sie przyebauo




Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2010-06-09 22:11:05

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836


szczur, dobre

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2484
@Blachapl - o co Ci chodzi koleś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
wstęp od 18, i jak słyszałeś to nie piehdol, bo później takie bajki. "Jak ma pryszcze to brał metkę" hahahahahaha kvrwa polałem jak to przeczytałem, a jak ma pryszcze na chvuju to co ?

+$+ sru sru

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tostran

Następny temat

Testosteron - hormon młodości

WHEY premium