SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwicze,tyram,pakuje,poce sie i.. ...i lipa:/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1290
YO! ćwicze od wrzesnia 2005 roku z przerwa 3 miesieczna na wakacjach. Przez pierwsze 6 miesiecy bylo wszystko git co miesiac rosla łapka o 1 cm, rozlem caly po trochu bylo widac w oczach. przez ten czas jadlem kretke+dex+bialko sojowe w tabletkach:D:D(tego nie komentujcie:D:D)to wzielem juz w chyba 3 miesiacu w 6 miechu polklem duze nitro (wiem ze za wczesnie zaczalem z odzywkami ale teraz nic nie poradze!!) i na tym 6 miechu wszystko sie zatrzymalo!!tyralem juz na sucho do czerwca bez kąpletnie zadnych efektow:/ale nic mysle po wakacjach troche lapka spadla ale nic cwicze ostro!!wrucilem do rozmiarow z przed waksów i dalej lipa!! tera troche o mnie mam 18lat plan treningowy mam raczej dobry bo ukladany z wasza pomoca diety nie mam wiem ze to podstawa ale nie moge sie zebrac na nia:D moze tu tkwi problem nie wiem zaczne niedlugo ja to zobaczymy!! a jeszcze jeden problem-ktata a w zasadzie klateczka prawie wogle nie urosla przez ten okres mojego "koksowania":D to co chlopaki powiecie?? dzieki YO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
dieta i ot problem z głowy.

trenować wcale nie trzeba tak cięzko, lecz progresywnie- zwiększać obciązenie z treningu na trening.

i co jakis czas dodawac kalori

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9083
wszamałeś parę kilo odżywek ,a prawdopodobnie jesteś niedożywiony? i gdzie tu logika? kiedy ostatnio zmieniałeś plan ćwiczeń? i czy ten dobry plan to może taki z rodzaju 3 ćw na nogi 4 na biceps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 381
Witam , miałem podobny problem wprowadziłem diete ( a przynajmniej zmieniłem jakieś produkty) i treningi zmieniam co miesiąc czy półtora i mi pomogło :)Może za bardzo przeciążasz mięśnie ?Albo rzadko zmieniasz trening??

-=Solus contra Omnes=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1290
no z tymi odzywkami wiem ze lipa bylem maly glupi tera jestem troszke wiekszy dalej glupi i nic nie poradze!plan zmienialem tak ok co 2-3miesiace. trening mam naprawde nienajgorszy sa wszystkie partie dobra jest i mysle ze tu raczej przyczyna nie siedzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 381
Zmieniaj plan co 1-1,5 miesiąca powinno Ci podskoczyć oczywiście nie jak kiedyś ale będzie ruch ,bo mięśnie zostaną zaatakowane nowymi ćwiczeniami i powinny ruszyć, ja tak miałem:P

-=Solus contra Omnes=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9083
dostałeś już odpowiedz na swoje pytanie(prawdopodobnie). nie umiesz się w żaden sposób do tego ustosunkować? skoro wszystko jest okej(według Ciebie) ,to dlaczego nie idzie? wskazówka odnośnie odżywiania się nie jest istotna? zamierzasz do końca życia zasłaniać się argumentem ,"jestem głupi i nic nie poradzę" ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1290
KLATECZKA
I miesiąc
1.Wyciskanie sztangielek skos 4x 15><8- maksymalne rozciągnięcie w negatywnej fazie w końcowej fazie stykamy sztangielki ze sobą.
2. Wyciskanie płasko sztangielek z supinacją nadgarstka (tak by w końcowej fazie ruchu kostki palców były skierowane do siebie) 4x 15><8- stykamy sztangielki ze sobą i napinamy maksymalnie.
3. Rozpiętki skos 4x 12><6
Po treningu 5 minut maksymalnego napinania klatki, oraz rozciąganie.
*Przerwy przy wyciskaniach 1,5-2 min. Przy rozpiętkach 45s-1min.

II miesiąc
1. Wyciskanie sztangi płasko 4x 12><8- progresja
2. Wyciskanie sztangielek skos- chwyt neutralny- maksymalne rozciągnięcie w fazie negatywnej.
3. Wyciskanie wąskie na lekkim skosie 4x12><6 ok. 10-20 stopniowym.
*Przerwy jak w poprzednim cyklu. Przy wąskim wyciskaniu 1,5 min.

III miesiąc
1. Wyciskanie sztangi skos- rozstaw rąk na szerokość barków 15><6 powt.
2. Wyciskanie sztangielek płasko- zwykłe. 4x 12><6 powt.- stałe obciążenie
3. Wyciskanie sztangi na skosie dolnym 4x 15><12 lub pompki na poręczach.
*Przerwy po 2 min.

IV miesiąc
1. Wyciskanie sztangi płasko szeroko 12>6=6=6<15 - taki holizm
2. Wyciskanie sztangielek skos 3x 20-15 powt.- aż do palenia.
3. Rozpiętki skos 4x 8 powt.
*Przy holizmie 2 min, przy wyciskaniu sztangielek skos 1,5 min. Przy rozpiętkach 45s-1 min.

V miesiąc
1. Wyciskanie sztangielek płasko- progresja. Zaczynać od 20 powt a kończyć na 8- przykład 20>15>10>8.
2. Wyciskanie sztangi skos 15>8=8=8<15 . - l/w
3. Ściąganie wyciągu górnego 4x 15><12
*Przy wyciskaniach 2 min. przy ściąganiu 45s-1 min.



BICEPSIK
I cykl 6 tygodni

Czas odpoczynku miedzy seriami max 1 min, zakres ruchu 12-15.
1. Sztangielki stojąc 3 x 12-15 (minimalnie 12 max 15)
2. Sztanga łamana stojąc 3 x 12-15.
II cykl 6 tygodni

odpoczynki 1,5 min. i zakres ruchu 6-8
1. Sztangielki leżąc na ławce skośnej 4 x 6-8
2. Sztanga Wieśka 3 x 6-8
III cykl 6 tygodni

jedno ćwiczenie na bica, mianowicie sztanga łamana na stojąco po treningu pleców 4 x 10 i 2 min. odpoczynkami.

a co sadzicie o tym niedlugo chcialem takie cos zaczac innych parti jeszcze nie rozpisalem!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 381
Hmmm a może zrób sobie HST?? Słyszałem ,że jest bardzo dobry jak ma się zastój ;P

-=Solus contra Omnes=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9083
a gdzie reszta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1290
napisalem ze reszty jeszcze nie rozpisalem!! a juz sprawdzam co to jest to HST bo jeszcze tego tu odziwo nie spotkalem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 381
Zrób sobie HST ,słyszałem ,że jest dobry na zastoje :)

-=Solus contra Omnes=-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

norzyce w szóstce weidera!

Następny temat

kaptury 2 razy?

WHEY premium