SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zjesc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6276
jest teraz godzina 22 co mam o tej porze zjesc? :P bo przewaznie ide spac o godzinie 1 wiec o 12 jem twarog a co teraz? ryzu nie mozna bo duzo wegli chleba chyba tez nie? ( chociaz jem teraz z poledwica bo nie wiem co jesc) pomocy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
jest teraz godzina 22 co mam o tej porze zjesc?


to zależy od twojego dziennego bilansu kcal, i nie koniecznie musisz panicznie unikac wegli

możesz jesc całe jaja, nie zaszkodzą, tylko uwzględnij tłuszcze w bilansie a o cholesterol sie nie musisz martwic

zdr

Zmieniony przez - makelroj w dniu 2008-07-09 01:13:26

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie chcesz WW, to możesz zjeść jajka + warzywa, prawie taki posiłek na wieczór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6276
znaczy nie wiem czy chce czy nei chce a o tej porze jeszcez mozna bylo by zjesc np chleb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6227
Czy ja wiem czy chleb taki super o tej porze... mimo, ze idziesz o 1 spać to i tak nie powinieneś moim zdaniem go o tej porze spożywać... Zjedz coś białkowego, białkowo-tłuszczowego
Jak masz pod ręką to wszamaj jakąś tłuściutką rybke... Jak student b. dobrze powiedział, wszamaj jajka albo jeszcze raz zjedz twaróg... a co tam... Jest bardzo smaczny

''Kiedy mięśnie mówią !STOP!... Ja mówię !NAPRZÓD!'' ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3713
Dobre żródło białka i warzywa na noc polecam,żaden chleb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6276
aha to czyli ostatnie posilki weglowodanowe spozywac przed 20 okolo co? a co z warzyw ogorek moze byc, pomidor?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wejdź sobie do mojego bloga na str 8 i tam masz przepis na surówkę
A to co wymieniłeś, pomidor, ogórek jak najbardziej ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3713
Ja zjadłem własnie prawie 100g białka jaja gotowanego i kawałek piersi gotowanejz kurczaka który mi został z obiadu ok 50g do tego 2pomidorki,możesz ogórek również.

Zmieniony przez - karol2622 w dniu 2008-07-08 22:25:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6227
Pamiętam jak rok temu moja przyjaciółka się głodziła
Cały dzień nic nie jadła, a potem pod wieczór(około 22-23) pisze do niej na gg i pytam co robiła, ze jej nie było przez chwile a ona mi na to, że poszła sobie zrobić kanapki z masłem i cukrem

Niestety skończyło się to wszystko bulimią... Echhh, ale to nie temat na takie rzeczy tylko tak mi się przypomniało na myśl o chlebie o tej porze

Zmieniony przez - Excelion w dniu 2008-07-08 22:26:50

''Kiedy mięśnie mówią !STOP!... Ja mówię !NAPRZÓD!'' ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3713
A węgle to zalezy o której robiłes trening ja np treningi przeważnie robie ok 16:00-17:00 i o tej porze zjadam ostatnie węglowodany zaraz po treningu o wyskokim IG np banana (IG 55)albo,a najlepiej to wogóle CARBO a 30min po treningu pełnowartosciowy posiłek.Tylko ze u mnie troszke sprawa przedstawia sie inaczej poniewaz jestem na diecie redukcyjnej.


Zmieniony przez - karol2622 w dniu 2008-07-08 22:32:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6276
ok dzieki za rade bo ja akurat trenign zaczynam o 16 a posilek pelnowartosciowy zawierajacy duzo WW jem o 19 wiec chyab moze byc? a pytanie co do produktow moze byc np makrela lub a no i teraz dzwine pytanie slyszalem ze kulturysci jedza same bialko w jajach co myslicie o tym?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam cwiczyc na powaznie - dieta na mase

Następny temat

Problem w ułozeniu diety

WHEY premium