SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co pić przed, w trakcie i po treningu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 159
Kiedyś już widziałem podobny artykuł na forum (tak mi się przynajmniej wydaje) i teraz go nie mogę znaleźć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 290 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 588
Pij wode niegazowaną.
A jesli trenujesz intensywnie kilka godzin dziennie wiekszosc dni w tygoniu, pij jakis napoj izotoniczny.

Ja pije wode niegazowana i lykam codziennie Centrum, zeby uzupelnic wszystko co wypacam z wodą.

Jeśli Ci pomogłam SOG-nij mnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
podczas treningu uzupełniaj płyny ! najlepiej woda ale jesli są to jakies na maksa intensywne treningi i czesto(codziennie?)
możesz też pic izotoniki ale mysle ze woda wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
izotoniki po treningu a woda przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 159
treningi są dosyć intensywne, powiedziałbym że nawet bardzo bo trenuje bjj a traz mam zamiar zacząć ćwiczyć coś żeby przytyć i lepiej wyglądać czyli to były by treningi 5 razy w tygodniu w tym w treningi bjj

Zmieniony przez - karuzel01 w dniu 2009-03-03 21:29:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o diete na zgubienie wagi

Następny temat

Czy w ten sposób zrzuce brzuch?

WHEY premium