SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chleb a masa?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 472
siema
jakis czas temu, moj brat zaczal chodzic na silownie, jako zwolennik takiego sposobu spedzania czasu, bylem za, ale dziwi mnie jedna rzecz, jako osoba poczatkujaca, nie majace jeszcze duzej wiedzy na temat odzywiania i treningu, szybko osiagnal dosyc duzy przyrost masy, po ok 3 miechach bylo widac golym okiem efekty, odzywial sie jak przecietny czlowiek, zadnej diety, jedynie pochlanial duzo kanapek
czy rzeczywiscie opierajac swoje posilki na chlebie , pametajac o urozmaiceniu mozna uzyskac troche masy?
tylko plis nie piszcie mi o genetyce :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 224 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1882
fakt, poczatkujacy zawsze najszybciej, a zastanawialiscie sie kiedys nad tym, zeby cwiczyc te 3 miechy, przestac na 1 miesiac, az organizm zapomni o tym, ze kiedys tronowales i znowusz cwiczyc 3 miechy i tak ciagle, czy to nie przyniesie jakis dobrych efektow ? :]

JP.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
a to nie wiesz że na początku rośnie najwięcej i najłatwiej? trudno tu coś więcej powiedzieć wkońcu samego chleba chyba nie wpierdzielał nie? Mam znajomego który dziennie zjada cały bochenek chleba ale do tego też żarcie typowo kulturystyczne i wygląda świetnie, co prawda jego staż to 6-8 lat ale tu też się kłania nasza genetyka ja jakbym tak jadł przez 2 miesiące to bym sie obrusł tłuszczem jak nie wiem, a mój kumpel poziom fatu ma mniejwięcej ciągle taki sam ładna rzeźba z lekkim brzuchem, nigdy też nie stosował diety na rzeźbe.
A na koniec mojego długiego wywodu powiem- wszystko można jeść z umiarem, jak chcesz jeść chleb a do tego reszta będzie dobra to prosze bardzo, ale nie samym chlebem człowiek żyje

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
j.w. oczątkujący rosną najszybciej i oprucz tego jeszcze genetyka ma wiele do powiedzenia

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
chleb to weglowodany

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 472
ok,dzieki bigus sog
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
mysle ze koledze przydala by sie lektura postow podwieszonych

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15378
jakie weglowodany zawiera zwykły chleb??????????????//
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
złożone o wysokim ig

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 95
czyli warto jesc chlebek?:)bo ja jem ostatnio chleb jak nie ma niczego innego czyli np kanapki do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
oczywiscie,ze warto,a najlepiej chleb razowy z szynka z indyka

Zmieniony przez - protein w dniu 2005-01-02 10:13:41
1

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
najlepiej pełnoziarnisty potem razowy, graham a wostateczności biały i te inne odmiany

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do poprawy

Następny temat

jak sie uchronic przed spadkami sylwestrowymi

WHEY premium