SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biorę się w garść przed 30: redukcja z 85 kg

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek : 27
Waga : 85
Wzrost : 166
Obwód w biuście(1) : 120
Obwód pod biustem : 88
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):93
Obwód na wysokości pępka : 114
Obwód bioder (3): 118
Obwód uda w najszerszym miejscu: 65
Obwód łydki : 40
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nie wiem
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: dopiero zaczynam i potrzebuję podpowiedzi
Co lubisz jeść na śniadanie: placem owsiany z bananami, jajecznicę
Co lubisz jeść na obiad : mięso, surówki,
Co jako przekąskę : owoce,
Co jako deser : owoce
Ograniczenia żywieniowe : orzechy laskowe
Stan zdrowia: raczej zdrowa :)
czy regularnie miesiączkujesz: raczej tak (czasami miewam poślizg raz na pół roku - 3-6 dni)
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: czasami na alergię
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, chciałabym zacząć biegać, pływanie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Stosowane wcześniej diety : starałam się zdrowiej odżywiać, nie stosowałam żadnych drastycznych diet.


Dziewczyny potrzebuję pomocy. Chcę uporządkować siebie i to jak wyglądam.

Jestem krzywa, ale na zdjęciu gdzie stoję tyłem chyba chciałam wyprzedzić samowyzwalacz...i jestem jeszcze bardziej krzywa ;)
Na siłownię mogę chodzić.

Moją największą zmorą jest brzuch... wiem jak chciałabym wyglądać i potrzebuję wsparcia.

Zdjęcia są fatalne, ale innego sposobu na pokazanie siebie nie mam.












Zmieniony przez - chce_zmian w dniu 2013-08-30 00:01:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ponownie.

tym razem poszukuję dietetyka/osoby, która będzie w stanie ułożyć dla mnie dietę biorąc pod uwagę to, że karmię piersią i nie mogę się za bardzo redukować oraz to, że mam ogromny problem z woreczkiem żółciowym i tutaj zaczyna się problem. Do tej pory jajka to był hit a teraz okazuje się, że są zakazane.... podpowiecie mi do kogo się udać? Potrzebuję jadłospisu na 7/14 dni, żeby na nim bazować plus rozwijać go sobie z czasem.


Ach i bardzo możliwe, że mam problem z grzybicą więc dieta się przez to komplikuje też....

Bardzo dziękuję za podpowiedź.

Zmieniony przez - chce_zmian w dniu 2015-02-20 13:13:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
POkaż nam jeszcze jak jesz

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm wiem jak jeść powinnam wg Waszych zasad a przynajmniej tak mi się wydaje tzn 1800 kcl 130/130/80.

Moja dotychczasowa dieta nie była idealna głównym problemem jest to, że mało gotowałam w domu i jadłam to co mi wpadło w ręce w ciągu dnia. Teraz wiem, że to głupie i będę walczyć o mobilizację do gotowania.

Nie napisałam jeszcze o swoich celach. Chciałabym zredukować nadmiar siebie. Mój brzuch jest straszny! Za to po zrobieniu na szybko zdjęć i przyjrzeniu się im doszłam do wniosku, że mam piękną talię ;)

Zmieniony przez - chce_zmian w dniu 2013-08-30 00:16:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ha ha widze tu 90/60/90 przy odpowiedniej dbałości o siebie.
Może neikoniecznei 1800kcal chyba ze juz ruszasz na siłownie w odpowiednim zakresie ruchu.
1700kcal starczy 120g białka 150g ww i reszta tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak chcę ruszyć na siłownię z podstawowym treningiem na pierwszych 8 tygodni. Czy oprócz chodzenia na siłownię powinnam dodać jakąś aktywność? Bardzo chciałabym zacząć biegać, ale nie wiem czy to nie za wcześnie? Mam astmę, która raczej mi nie dokucza chyba, że coś intensywnie pyli. Niestety każda próba biegania poważniejszego kończyła się mocnym kaszlem i odpuszczeniem. Mogę chodzić na basen dodatkowo - co lubię i wierzę, że dobrze robi na moje garbienie się.

Reasumując tak chcę chodzić na siłownię. Czy sama siłownia na początek czy dodać basen?
Jak rozkład przy aktywności?

Dodam tylko, że miałam niedawno robionych sporo badań krwi. Wszystko wyszło rewelacyjnie. Nie mogłam się doprosić o dokładniejsze badania na tarczycę...

W przeciągu 2-3 lat znacznie przytyłam znacznie tzn ok 10 kg, ale nie będę oszukiwać, że tak sobie. Zero ruchu, objadanie się owocami, słodyczami, serkami homo na noc i słabe obiady.

Bardzo podobają mi się zdjęcia dziewczyn wrzucanych na fb potreningu.pl marze o sylwetce mocno wysportowanej - realne jest coś takiego dla mnie? Wielki tyłek, płaski umięśniony brzuch plus piękne mięśnie ud i ramion - to moje marzenie ;) i plecy rzecz jasna...

Zmieniony przez - chce_zmian w dniu 2013-08-30 08:41:31

Zmieniony przez - chce_zmian w dniu 2013-08-30 08:43:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie spróbujesz, to się nie dowiesz

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to chcę spróbować :) Układam powoli miskę.

Ach jeszcze mam jedno pytanie. Co jeść przed treningami/basenami, żeby mnie to nie męczyło. Do tej pory wydawało mi się, że trzeba zjeść godzinę-dwie przed treningiem i sio, ale niestety dla mnie to za mało czas i to jedzenie mnie męczy. Na basenie nie mogę spokojnie oddychać na siłowni to samo ciągle mi się coś odbija i męęęęęczy :(

Zmieniony przez - chce_zmian w dniu 2013-08-30 08:50:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj zjem załączoną miskę. Czekam na odp czy 1700 czy jednak biorąc pod uwagę siłownię 1800.

Dzisiaj będzie również siłownia (plan dla zupełnie zielonych)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No to zjedz wcześnie, niż godzinę przed, żaden problem.

Obli pisała, że ww masz mieć 150 g.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-08-30 09:09:33

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Problem pojawia się jak np. chce rano pójść na siłownię bo mam wrażenie, że 3 godziny to dopiero u mnie dobry czas, ale wtedy musiałabym wstać zjeść o 5 i ... bo rozumiem, że chodzenie na głodniaka to profanacja? Może powinnam duży posiłek zjeść 3-4 godziny wcześniej a później coś dopiero po siłce/basenie? Ale co z porannymi treningami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podciągnełam się makaronem ciut.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia dla kobiet

Następny temat

ylonka redukcja kilka pytań

WHEY premium