SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko i wegle - dozowanie w okolicach treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
opuscilem sie ostatnio, nie odwiedzalem forum to i sie pozapominalo troche... :-/ mozecie mi przypomniec jak to bylo z tym dawkowaniem bialka i weglowodanow przed i po treningu? z tego co pamietam byla mowa o waflach z dżemem PO, ale pamietam ze PO bralo sie tez bialko (jak najszybciej, najlepiej w szatni . no i jeszcze te tluszcze... PO treningu niewskazane (a moze tylko podczas cyklu na kretce )
z gory dzieki za nie-odsylanie mnie do wyszukiwarki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
1.30h węgle złożone + białko + ew troche tłuszczy np. Makaron z mięsem i oliwa + zestaw surówek

TRENING

odrazu po węgle proste z szybkowchłanialnym białkiem np. Carbo + WPC , albo biały chleb z miodem i WPC , albo rozgotowany ryż z piersią , glukoza z wpc/piersią itp

20-1h po trneingu

węgle złożone + białko np, kasza + chuda ryba + zestaw surówek

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
a po tym treningu moze byc tez tunak z puszki + kuskus + jakas surowka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Moze byc.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzmy teorie pana G. Ellisa (tego nie z forum:)

Następny temat

Duży problem

WHEY premium