SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dozowanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2734
jak dozowac olej roslinny lub oliwe z oliwek ? mam ja pic sama ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1433
Ja tam sobie robie tak, albo kupuje salate i maczam ja w oliwie, na kromke chcleba biere jedna mala lyzeczke, a lbo jak nie mam salaty to wale lyzeczke bezposrednio na szynke i rozcieram i mi tak smakuje. Oczywiscie jak biore oliwe albo olej lniany to juz margaryny ani masla nie uzywam. I tak mi smakuje

Scope

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
j.w alebo porpstu bierz na łyzke i pij 1 łyzke do kazdego posilku [poza tymi na noc]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76005 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754697
Popijaj wodą

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1433
Jak nie dasz rady wypic lyzeczki oliwy z oliwek, daj spokoj, ja bym mogl duza wypic bez problemu, mi tam smakuje, ale to moze dlatego ze duzo wodki bez popity pilem zanim zaczalem cwiczyc, bo teraz to jak jedno piwko w tygodniu wypije to juz mam wyrzuty sumienia, hehehhehe

Scope

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 899
Ja wlewam do ryżu, makaronu itp - nawet nie czuję, choć wlewam łyżkę stołową lub dwie oleju (mieszanka lnianego ze słonecznikowym), mniej smacznego niż oliwa.

Pozdrawiam.
Sierżant.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz też dodać do tuńczyka w sosie własnym, tylko wpierw go odsącz z tego sosoo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

godz posilkow

Następny temat

Na Noc ?

WHEY premium