SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapotrzebowanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Mam różne wyliczniki , przeliczniki i nie wiem do końca ile powinienem jeść kcal dziennie....ćwicze 3x tydzień siłka po siłce 30min aeoroby...+2/3 dni jeszcze treningi piłkarskie......chciałbym zgubić tłuszcz....dietke mam dobrą jeśli chodzi o produkty....spożywam dziennie
160gr. białka
70-80gr tłuszczy
280gr. WW

nie moge pozbyć się tego tłuszczu a walcze o to już 2 miesiące....

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dodam że dziennie spożywam około 2300kcal.....ogólnie chodze przemęczony i troche głodny.....

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Prosiłbym o jakąś rade...

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
jak na moje oko to moze ww za duzo ?? bo przy twojejej wadze to chyaba 3,5 g bedzie na kg to troche duzo na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
przy 3,5 wegli głodny hmm to nei wiem co ci doradzic ja to przy 3,5 to jestem najedzony
moze aeroby rano ??
jesz 2300 kcal a jakie masz zapotrzebowanie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Waga ciała * 24 * aktywnosc = zapotrzebowanie, od ktorego odejmujes zokreslona ilosc kalorii na redukcje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Nie wiem dokładnie jakie zapotrzebowanie....nie wiem już jak liczyć...

pon,śr,pt - siłownia + 30min Aeroby
wt,sob - trening piłkarski

Wogóle nie wiem może nie powinienem robić aerobów po siłowni...sam już nie wiem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
może niedługo powinienem swoje fotki wrzucić i wtedy pogadamy co musze zrobić bo już mnie wszystko smuci i denerwuje...sylwetka i wogóle :(

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Przeciez Ci napisalem wyzej. Aeroby rob.

Na przemeczenie poleca life enegry lub kofeine w tabsach. A jesli chodzi o głod to jedz duzo surowek.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Wogóle powiem tak że łatwo nabieram masy i to też mnie denerwuje troche.....może wtedy powinienem np, zaprzestać lub ograniczyć siłownie i same Aeroby robić??

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Ogranicz kalorie lub wzieksz aeroby a nie chcesz ograniczac silownie. Wtedy miesnie Ci poleca.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile można maksymalnie dziennie oliwy z oliwek a ile tranu?

Następny temat

dieta-rzezba-problem...

WHEY premium