SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Witam szukam treningu siłowego na 4 dni plus interwały raz w tygodniu znajdę tu pomoc ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Instalator2015
Jest jeszcze jeden temat który mnie boli ufam wam spokój kiedyś ćwiczyłem i miałem trochę siły a teraz Niemam jej wcale nie dam rady podciągnąć sie na drążku to tylko sie opuszczam diodowe tez nie dam rady zrobić ogólnie wazę 93 kg a klatkę ćwiczę 30 kg No halo trochę to śmieszne ale nie mam siły o co chodzi ? Trening fbw


Przyczyn może być wiele ale przypuszczam, że po prostu potrzeba trochę czasu na odbudowanie formy i czasu żeby dołożyć na sztangę.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Witaj,
przede wszystkim to kompletnie nic o Tobie nie wiemy.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Kiedyś ćwiczyłem w wieku 17 do 21 później nie było czasu teraz chciałbym wrzucić na siłownie trochę zarosłem tłuszczem wazę 95 kg i chciałbym to zrzucić szukam pomocy z jakimś treningiem na 4 dni prawie już znalazłem. Niewiem czy odpowiedni Noi trzeba będzie jeszcze dietę jakaś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Noi góra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
na poczatek 3 dni siłowe wystarczą https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Dzięki wielkie za podpiewiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Trening z postu, do którego masz link i do tego obowiązkowo dobra micha i będzie szło jak będziesz się trzymał planu.
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Również uważam, że 3 dni w zupełności wystarcza. Tylko zadbaj o dobre odżywianie żeby nie marnować czasu.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Mam już dietę ćwiczę bolą mnie strasznie barki tydzień już niecwiczylem chyba coś popsułem jem opokan i animal flex czekam może przejdzie wruce na siłownie od poniedziałku pozdraiwm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I myślisz, że opokan cokolwiek tutaj da ? Prawdopoodbnie technika była katastrofalna i tym się załatwiłeś.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Ten lek działa dobrze na mnie plus ćwiczenia bez ciężaru i już jest lepiej a co do trchniii cóż człowiek całe życie uczy się na bledach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - dieta redukcyjna + trening silowy

Następny temat

bieganie

WHEY premium