SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Witam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 61
Witam szukam treningu siłowego na 4 dni plus interwały raz w tygodniu znajdę tu pomoc ?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 2909 Napisanych postów 40046 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 320200
Witaj,
przede wszystkim to kompletnie nic o Tobie nie wiemy.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 61
Kiedyś ćwiczyłem w wieku 17 do 21 później nie było czasu teraz chciałbym wrzucić na siłownie trochę zarosłem tłuszczem wazę 95 kg i chciałbym to zrzucić szukam pomocy z jakimś treningiem na 4 dni prawie już znalazłem. Niewiem czy odpowiedni Noi trzeba będzie jeszcze dietę jakaś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Noi góra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7855 Napisanych postów 107818 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1279386
na poczatek 3 dni siłowe wystarczą http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki wielkie za podpiewiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3034 Napisanych postów 50004 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 655469
Trening z postu, do którego masz link i do tego obowiązkowo dobra micha i będzie szło jak będziesz się trzymał planu.
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3279 Napisanych postów 42252 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 326161
Również uważam, że 3 dni w zupełności wystarcza. Tylko zadbaj o dobre odżywianie żeby nie marnować czasu.
1

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mam już dietę ćwiczę bolą mnie strasznie barki tydzień już niecwiczylem chyba coś popsułem jem opokan i animal flex czekam może przejdzie wruce na siłownie od poniedziałku pozdraiwm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3279 Napisanych postów 42252 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 326161
I myślisz, że opokan cokolwiek tutaj da ? Prawdopoodbnie technika była katastrofalna i tym się załatwiłeś.
1

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ten lek działa dobrze na mnie plus ćwiczenia bez ciężaru i już jest lepiej a co do trchniii cóż człowiek całe życie uczy się na bledach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - dieta redukcyjna + trening silowy