SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WOJSKO a masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
Witam wszystkich. Ide 1 sierpnia do woja na 9m-c na radiotelefoniste. Mam pytanko czy od regularnych posiłków w wojsku mozna przytyc tzn o tych samych godzinach. Ja jem co chwile cos w domu i waga mi nie idzie nie wiem czemu moze dlatego ze co chwile cos przezuwam np obiad zjem a za chwile jakis batonik itp. Ja kto jest w woju czy jak bede jadl regularnie i dozuce odzyweczke czy mozna jedzac regularnie o rownych godzinach przytyc??? Pozdrawiam

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
no ale ja Cwicze a na brzuchu nawet mala kratke dalej widac wiec w beben nie idziee. w Łapie 2cm wiecej. Jak w domu nie moglem jesc sniadania tak w woju wpieprzam wszystko. Az sie zdziwilem ze w woju moge az tak jest. Narazie jestem zadowolony. Ale przyznam ze ja tego nie widze a ojciec jak mnie zobaczyl w krotkim rekawku to powiedzial idz sie zwaz bo rece asz wieksze i chyba przytyles. A ja na wage i zeczywiscie przezylem szok 7kg do przodu a myslałem ze schudlem jeszcze, nie zdawalem sobie sprawy ze przytylem. Jest GIT

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 360 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1892
Jak bedziesz jadl wiecej niz twoje zapotrzebowanie kaloryczne, to powinienies, jak mniej, to schudniesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
W wojsku się rozpijesz i rozćpasz najprawodpodobniej więc dietą się niemartw

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
W wojsku bardzo mocno schudniesz, gdyż jest tam potężna aktywność fizyczna, a jedzenia niewiele. Ale spokojnie, po powrocie z wojska 1-2 lat poćwiczysz i odzyskasz to co straciłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Nie jest tak jak by się mogło wydawac. Ja służyłem 12 miesięcy i z całą stanowczością mogę stwierdzic, że można przytyc i to całkiem sporo. Na szkoleniu unitanrnym lub szkółce będzie więcej nerwów i śmiechu, że wiele nie nabierzesz. Ale już w jednostce docelowej a więc tej, w której spędzisz kolejne miesiące wszystko się ustabilizuje i tam będziesz mógł pokusic się o masę. Układaj się dobrze z kucharzami i nie rób z siebie hero a będziesz po pewnym czasie jadł więcej, dokładki, później młodzi będa Ci biegac po owsiankę ... Gdy Twoi kumple z poboru zawitają na kuchnię - bo ktoś z Twojej fali na pewno trafi na kuchnię, chyba że stołówka będzie obsługiwana przez cywili, czasami i tak bywa - to będziesz miał wszystkiego pod dostatkiem. Módl się tylko, abyś trafił na jednostkę z siłownią, w mojej była ... Początkowo, tuż po pobudce w jednostce docelowej będą zaprawy poranne a więc najczęściej 3km biegu a raczej marszu ... nikomu się nie chce dlatego wszyscy kombinują. Gdy będziesz starym żołnierzem biegac będą młodzi a Ty będziesz spał dłużej - tak jest zazwyczaj. W czasie wolnym jednak możesz pocwiczyc, żyj dobrze ze starymi i rób im słodkie kawy to szybciej zasną.
Gdy dostaniesz pytanie " Falowo czy regulaminowo ? " Cisniesz z przekonaniem " FALOWO " bo zrobią z Ciebie szmatę a na siłownię nie będzie dla Ciebie wstępu.
Nie bój się jeżeli odczuwasz obawę, wojsko nauczy Cię co to wolnosc i marnowanie czasu w cywilu, dowiesz się dlaczego na wojnie umiera się za kolegów i docenisz emocje, których dotychczas nie dostrzegałeś. Oczywiście warto studiowac, ale w wojsku równiez byc warto.
Nie pij za dużo alkoholu przed wcieleniem bo będzie ciężko w pierwszy dzień a już od początku trzeba biegac i cwiczyc. Ja zabarałem do jednostki kreatynę, magnez i wapń oraz witaminę C. Ukryj najlepiej w paczkach od papierosów bo gdy znajda to wezmą Cię za narkomana.
Dbaj o siebie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
Dzieki wam wszystkim koledzy. Ja bede w wojsku 10min od domu :) wiec mysle ze zawsze mi ktos cos podzuci itp a silownia tam jest bo to jest jednoska bardzo duza. Szczecin - PODJUCHY

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8831
a ja 19 jade do WKU na przydzielenie jednostki a jestem na cyklu Cp+Mono i pewnie wszystko spadnie bo na bank mnie zgarna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2053
Na tym przydzieleniu jednostki można poprosić o jakąś jednostke z siłownią? Jak to z tym jest bo ja nie mam żadnego pojęcia
Sorki że nie na temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
Tego to nie wiem ale w kazdej duzej jednostce powinna byc silownia. Ja ide SZCZECIN - PODJUCHY i mam nadzieje ze jest tam silownia bo jak nie to zalamka :( planuje wciagnac gainera i kreatyne na poczatek wojska a potem SAA :)

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Możesz poprosic o wybraną jednostkę w WKU [ nikłe szanse na to, iż coś wyperswadujesz ], ale mówimy tu o jednostce docelowej, do której trafisz już po szkoleniu unitarnym bądź tzw. " szkółce " . Tam spędziesz kolejne miesiące więc i tam celujesz. Ale dowiedziec musisz się na własną rękę czy w interesującej Cię jest siłownia, panowie z WKU zazwyczaj nic nie wiedzą i przyjmij to jako normę. Polecam jednostki desantowo - szturmowe albo rozpoznanie. W większości są siłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1405
W szczecinie - podjuchach w jednostce sapułki: desantowy, półk powietrzno-lotniczy, saperzy itp wiec na 100% jest silownia. Koledzy czytalem o metanabolu na forum aptek i powiem wam ze z opisow jest OKY wiecej strasznych rzeczy pisza ludzie na prywatnych stronach. Chorym sie podaje 20mg na dobe i jest OKY a my jestesmy zdrowi i wezmiemy 15mg. Wlasnie wyszedłem z załozenia ze jest GIT. Kiedys zajdelm MEGACE 2 opakowania i przytylem 13kilo przez 3tyg i nic mi nie bylo. lepiej sie czulem niz teraz jak nie biore. Srodek dobry ale szkoda ze tluszcz idzie i prawie wszystko spada. Jak po MEGACE mi nic nie bylo to po metce tez powinno byc dobrze MEGACE mial wypisanych wiecej skutkow ubocznych nawet SMIERC :( ale jest GIT

Takie jest życie! Trzeba być dużym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hustawka hiperglikemiczna

Następny temat

Prosze o pomoc

WHEY premium