SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wątek KADRY POLSKI - Muay Thai :) czyli co tam słychać :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
PROSZĘ SIĘ NIE WPISYWAĆ PÓKI NIE SKOŃCZĘ
Rozpoczynam nowy wątek, w którym mam nadzieję regularnie będą opisywane informacje z życia kadry Muay Thai, Polskiego Zrzeszenia Muay Thai.
Niżej wymieniona Kadra, została wyłoniona do reprezentowania naszego kraju na najbliższych Mistrzostwach Świata Muay Thai, które odbędą się w dniach 26.09 - 02.10. 2008 w Busan w Korei Południowej w ramach Igrzysk TAFISA. W tym roku Mistrzostwa odbędą się pod patronatem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, co oznacza, że będzie to impreza na bardzo wysokim poziomie, szczególnie pod względem organizacyjnym. Wyznaczono limity startujących osób z każdego kraju, jak i zlikwidowano pewne kategorie wagowe kobiet i juniorów <oczywiście na czas igrzysk>. Muay Thai na tej imprezie będzie sportem honorowym, więc walki będą rozgrywane na głównym stadionie, gdzie co roku jest największa liczba widzów. Generalnie fajna imprezka ;). To chyba tyle jeśli chodzi o informacje odnośnie samej imprezy.



Poniżej przedstawię poszczególnych członków kadry. Jako, że z niektórymi znam się lepiej, a o innych wiem trochę mniej, proszę nie wnioskować, że długość opisu jest proporcjonalna do umiejętności i zasług. Piszę wg kategorii wagowych, zaczynając od juniorów.

JUNIORZY
Kategoria do 63,5 kg Tomasik Rafał - chłopak o wspaniałym charakterze i duszy wojownika. Jednym z jego największych osiągnięć jest zdobycie złota na Pucharze Europy w Singen w kategorii SENIORÓW. Wskutek pomyłki przy rejestracji, której nie dało się cofnąć, musiał walczyć ze starszymi i bardziej doświadczonymi chłopakami i wygrał. Na ostatnich Mistrzostwach Europy wywalczył brąz. Trenuje w klubie Target Niepołomice pod okiem Arkadiusza Małka.




Kategoria do 67 kg - Marcin Łepkowski - niestety nie zdążyłam go jeszcze bliżej poznać ;] ale widziałam parę walk i wg mnie jest to bardzo dobry zawodnik, który walczy technicznie i bardzo przyjemnie się jego walki ogląda. Jest uczniem Rafała Simonidesa i trenuje w Raczadamie Kraków.



<pierwszy z brzegu :)>

Kategoria do 71 kg - Jakub Jarosz - również uczeń Arkadiusza Małka i zawodnik Targetu Niepołomice, cichy i niepozorny, ale ma serce do walki co niejednokrotnie udowadniał, czy to na Pucharze Europy w Singen czy na ostatnich Mistrzostwach Europy gdzie zdobył brąz. Podobnie jak Rafał Tomasik, jest bardzo młodym zawodnikiem i wszystkie sukcesy jeszcze przed nim.



Target z trenerem Arkadiuszem Małkiem



Zmieniony przez - shoo w dniu 2008-08-07 22:32:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 756
hej! znając Agate napewno zacznie trenować ...a dobrze zrozumiałeś była w ciąży na Mistrzostwach europy, ale nie wiedziała wtedy jeszce o tym , ale synek jest zdrowy ... mama szczęśliwa..Najważniejsze

Jedyne co wolne w naszej cywilizacji, to Wiatr :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
SENIORZY &#8211; Klasa B
Kategoria do 67 kg &#8211; Remigiusz Fabich &#8211; doświadczony zawodnik, który walczy &#8222;mądrze&#8221; i technicznie. Na Mistrzostwach Europy stoczył świetną, wyrównaną walką z bardzo dobrym zawodnikiem z Ukrainy. Trenuje w klubie Sirocco w Łodzi, gdzie trenerem jest Przemysław Danowski.






Kategoria do 81 kg &#8211; Krzysztof Cieciura &#8211; trenuje od kilku lat w Klubie Spartan Przedbórz pod okiem Marka Wyciszkiewicza. Utalentowany zawodnik i uczestnik wielu prestiżowych imprez m.in. zeszłorocznych Mistrzostw Świata Muay Thai w Tajlandii. Niestety mijaliśmy się na turniejach i niewiele jego walk mogłam zobaczyć, tak więc niewiele mogę o nim powiedzieć. Zdjęcia niestety na razie nie posiadam, ale obiecuje, że je tu wstawię w najbliższym czasie.


Kategoria do 86 kg &#8211; Leonard Pociask &#8211; zawodnik Octagon Rybnik, jego trenerem jest Eugeniusz Mandrysz. Zdobywca brązowego medalu na Pucharze Europy Muay Thai. Waleczny i nieustępliwy zawodnik.






Kategoria do 91 kg &#8211; Jan Błachowicz &#8211; jeden z najbardziej znanych zawodników na polskiej arenie MMA. Zwycięzca konfrontacji sztuk walki. Brązowy medalista Mistrzostw Świata Muay Thai 2007. Jak na taką &#8222;bestię&#8221; cholernie sympatyczny człowiek. Trenuje w Octagonie Rybnik pod okiem Eugeniusza Mandrysza.












Na pierwszym planie Janek, koleżeńska przysługa ;) bo Kazach miał katar hehe


Kategoria powyżej 91 kg &#8211; Marek Matuła &#8211; również zawodnik Octagonu Rybnik i podopieczny Eugeniusza Mandrysza. Doświadczony zawodnik startujący i odnoszący sukcesy, zarówno w BJJ, jak i w Muay Thai. Zdobywca złotego medalu na zeszłorocznym Pucharze Europy w Singen. Powiedziałabym cichy, niepozorny i bardzo spokojny



Ten &#8222;większy&#8221; na drugim planie w czarnej koszuli, obok Leonard Pociask, też w czarnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
SENIORZY &#8211; Klasa A

Kategoria do 81 kg &#8211; Marcin Tomczyk &#8211; trener &#8211; zawodnik, reprezentujący klub Gymnazion Sosnowiec. Srebrny medalista tegorocznego Pucharu Europy w Singen <jak dla mnie złoty &#8211; pierwszy raz widziałam taki przekręt i do tej pory tej walki nie mogę przeboleć, wszystkie 3 rundy zdecydowanie wygrane dla Marcina a w górę poszła ręka Włocha. MASAKRA > Oprócz tego, że jest świetnym, bardzo technicznym zawodnikiem, jest kimś z ogromnym poczuciem humoru. Jak dla mnie taka kadrowa &#8222;pociecha&#8221; .













Kategoria do 91 kg &#8211; Daniel Sołtysiak &#8222;Słupska Akademia Muay Thai &#8211; Czarni&#8221;. Z tego co wiem jest trener i zawodnikiem. Brązowy medalista Mistrzostw Świata Muay Thai 2007, uczestnik wielu międzynarodowych zawodów. Niezwykle charyzmatyczny, jego &#8222;słodziutki&#8221; głosik niejednemu pomógł w czasie walki.






KADROWE KWIATKI, czyli KOBIETY

Kategoria do 54 kg &#8211; Justyna Korczyńska z Klubu Corio Łódź, trenująca pod okiem Dariusza Wiśniewskiego, to osoba z najmniejszym doświadczeniem ringowym w całej kadrze, niemniej waleczna i rozwijająca się w bardzo szybkim tempie. Jej walki z turnieju na turniej są coraz lepsze. Zdaje się, że ma pecha w czasie losowania, bo często trafia na świetne zawodniczki, zwyciężczynie własnej kategorii &#8211; tak było zarówno w Singen na tegorocznym Pucharze Europy, jak i na Mistrzostwach Europy. Mam nadzieję, że na Mistrzostwach Świata będzie miała więcej szczęścia.









Kategoria do 57 kg &#8211; Joanna Jędrzejczyk &#8211; tej Pani to ja nikomu chyba przedstawiać nie muszę. Świetna zawodniczka, wielokrotna Mistrzyni Polski, tegoroczna Mistrzyni Europy oraz zdobywczyni tytułu NAJLEPSZEJ ZAWODNICZKI na tychże zawodach. Jako jedyna przygotowuje się do Mistrzostw Świata w Tajlandii na wyspie Koh Samui. Sponsoruje ją LibidoForte.






Kategoria do 60 kg &#8211; Paulina Sołtys, czyli ja. Na co dzień trenuję w Gymnazionie Sosnowiec, pod okiem Marcina Tomczyka. Największym moim sukcesem jest brąz na ostatnich Mistrzostwach Europy, z którego bardzo się cieszę. W Muay Thai stawiam dopiero pierwsze kroki, ale mam nadzieję, że za parę lat&#8230;




W narożniku Daniel Sołtysiak, w tym czasie na ringu obok walczył mój trener Marcin Tomczyk &#8211; nie spodziewałam się takiego zbiegu okoliczności.




Dajcie mi tej wody hehe




Maj taja ćwiczymy z Corio Łódź


Mimo, że brakuje jej w reprezentacji ze względu na połamaną kończynę, przytoczę jeszcze nazwisko naszej kochanek Agatki Matejczuk <-48kg> &#8211; osoby o ogromnej zaciętości, sercu do walki, niebywałej pokorze i skromności Zawsze daje z siebie wszystko. Na ostatnich Mistrzostwach Europy mimo, że od drugiej rundy mogła walczyć tylko jedną ręką <drugą złamała> walkę jak dla mnie wygrała (co zresztą potwierdził sam Paweł Słowiński) niestety została poszkodowana werdyktem sędziowskim i nie weszła do finału. Z zawodów wróciła z brązowym medalem. Agata jest klubową koleżanką Justyny Korczyńskiej (klub Corio &#8211; trener Dariusz Wiśniewski).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
W kadrze na Mistrzostwa Europy było trochę więcej osób, których teraz na pewno nam będzie brakowało. Ekipę mamy super, na zawodach panuje zawsze świetna atmosfera, po prostu świetni ludzie &#61514; Wklejam jeszcze parę fajnych wspomnień z Mistrzostw Europy




Oficjalne rozpoczęcie




Biało &#8211; czerwoni




Kibicujemy :]




W odwiedzinach u Agatki :]




Poznajecie hehehe




Przed walką&#8230; niektórzy to mają dobrze




Trenerów dwóch




Nasz osobisty ochroniarz &#8211; Józek <trochę jak d**** wyglądam na tym zdjęciu, ale tutaj Józek się liczy nie ja>

Na czas przygotowań do Mistrzostw oraz na samych Mistrzostwach, trenerem i opiekunem kadry będzie Rafał Simonides. W najbliższy poniedziałek &#8211; 11.08 odbędzie się tygodniowe zgrupowanie kadry, na którym będziemy mogli się wszyscy lepiej poznać, przeanalizować błędy w dotychczasowych walkach, podszlifować kondycję itd. Dodatkowym plusem zgrupowania będzie fakt obecności Pawła Słowińskiego, na niektórych treningach (obóz będzie odbywał się w Lubenii koło Rzeszowa, równolegle z ostatnio reklamowanym obozem z Pawłem Słowińskim.

Jak mi ktoś skołuje aparat to regularnie fotki będą hehehe
To tyle na dziś - można ruszać z komentarzami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
Piękna fotka...mówię o tobie ni o Józku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jak dla mnie bomba

sugeruje forumową ściepe na aparat żebyś mogła wklejać foty ze zgrupowania kadry
a o panu Józku coś Justyna i Roman (MMA) wspominali, ale dość enigmatycznie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
Józek był gwiazdą obozu hehe

razem z kotem, który drapał do drzwi i łaził za wszystkimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Ciekawy temat bede z ciekawosica sledzil Ladne zjecia i opisy

PS:Fajna jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
Obiecany Krzysiek Cieciura

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663



zbijanie wagi - znacie ten ból ? Ja na szczęście mam opracowane patenty




jeziorko nad którym mieszkaliśmy, mała miejscowość - Niedów, cisza spokój i piękna okolica




ojjj głupia ta nasza kadra czasem, głupia




Janek Błachowicz pokazywał nam jak trenują prawdziwi faceci




jak należy utwardzać piszczele




a to już wizyta samego, znanego na całym świecie DOKTORA SOŁTYSIAKA




a tak w ogóle wszyscy co ćwiczą Muay Thai są normalni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
mam nadzieję, że chłopaki wybaczą mi udostępnienie tych zdjęć na forum publiczne pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

muay thai tatuaz

Następny temat

Duszenie - trwałe szkody?

WHEY premium