SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NAUCZYCIELI W WYCISKANIU WIELOKROTNYM SZTANGI LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 62796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Wiem wiem że grafik masz napięty trochę śledzę Twoje poczynania.A sól dobrze konserwuje przyda się gorzej z fasolką:)
W Głuchołazach szykuje się piękne widowisko WW przynajmniej żałuj jak nie będziesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Bede starał się być i bardzo chce być nawet jako widz:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3522
Zrobimy wszystko aby widowisko było super, ba mega :) i dołożymy wszelkich starań aby były odpowiednie warunki do tego aby rywalizacja była na najwyższym poziomie i kto wie moze padna nowe rekordy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Daniel (PB)
Zrobimy wszystko aby widowisko było super, ba mega :) i dołożymy wszelkich starań aby były odpowiednie warunki do tego aby rywalizacja była na najwyższym poziomie i kto wie moze padna nowe rekordy :)


I to jest Mistrzowskie myślenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3522
Ale zaznaczam od razu - łatwo tego terenu nie zdobędziecie :) jest tu takich dwóch wariatów tzn ja i Paweł którzy zamierzają być gościnni ale do czasu rozpoczęcia Mistrzostw :) i po zakończeniu również :) ale wiedzcie że łatwo Wam nie będzie hehehe. Już nie mogę się doczekać bo zjadą najlepsi i będzie mega widowisko na wysokim poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Daniel (PB) i tak trzymać, myślę że tanio skóry nie sprzedacie.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Fakt Głuchołazy w osobach Daniela i Pawła robią się mocnym ośrodkiem WW w kraju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2382
Mam pytanie czy są organizowane mistrzostwa nauczycieli w wyciskaniu największego ciężaru w kategoriach wagowych ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Z tego co mi wiadomo to nie.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M.P StrongMan 2016 i Eliminacje do Mistrzostw Świata 2017, Nadarzyn 15-17.04.2016r.

Następny temat

Jakaś strona z badaniami naukowymi na temat dietetyki,ćwiczeń?

WHEY premium