SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NAUCZYCIELI W WYCISKANIU WIELOKROTNYM SZTANGI LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 62722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
Całe szczęście że Wycwiel ogarnia tą nauczycielską gromadkę.... BRAWO!!! Panowie belfrowie zawody to nie kartkówka że można je zapowiedzieć na dwa tygodnie przed.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
No kontakt nawiązany ale nowego tematu VII MP Nauczycieli wciąż brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9876
Tadzik a może tutaj pojedziemy i wystartujemy http://e-legnickie.pl/sport-z-regionu/sport-jawor/8178-silacze-biora-kierunek-na-jawor  a tak z innej beczki nie organizujecie jakiegos busa na wyjazd na MP Nauczycieli? Może byśmy się z Wami zabrali :)
1

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
FrankiPL


Jest założony temat dotyczący tych zawodów.....impreza dla swoich / lokalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9876
a to szkoda, bo można by się sprawdzić :( dobra ale nie zaśmiecam bo to nie ten temat, dzięki Wzorek
2

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Franki
Wszystko zależy od tego czy to będzie impreza otwarta czy tylko dla nauczycieli ale wrzuciłem w pamięć i na pewno dam znać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Panowie napisze tak :
Temat o zawodach Belfrów od już lat zakładany jest zawsze Dużo Dużo Dużo Wcześniej choćby dla tego żeby się wygadać , wyżalić , wypytać ,pośmiać ,popisać o treningach itp itd ...

Czy to takie trudne wpisać temat na forum ???

Dzięki temu wszyscy wiedzą czy jest kontynuacja "Ojca Wycwiela" czy może pomysł "umarł" ?

- Choć wiemy żeby na to nie pozwolił !!! , a ja choć nauczycielem nie jestem to za kontynuacją tej Wielkiej akcji , tych Zawodów też jestem murem !!!

Tak więc PROSZĘ WSTAWIĆ W KOŃCU TEMAT O MP NAUCZYCIELI
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Czyżby nauczyciele się wykruszyli jak Wycwiel przeszedł na emeryturę hahahaha.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Nie tylko organizatorem jest Warszawka a tam same manifestacje może organizator utknął w jakiejś
Nauczyciele też podobno sie przechadzają
A tak poważnie to zaczyna być mało poważnie mówie o temacie VII MP Nauczycieli !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 503 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10258
Juz niespelna 1,5 miesiaca do zawodow a tu cos cisza w temacie, czekamy na jakies nowinki, ja osobiscie czekam na info czy zawody beda tylko dla nauczycieli czy formula otwarta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M.P StrongMan 2016 i Eliminacje do Mistrzostw Świata 2017, Nadarzyn 15-17.04.2016r.

Następny temat

Jakaś strona z badaniami naukowymi na temat dietetyki,ćwiczeń?

WHEY premium