SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trini - success is a journey.... rzezbimy cialko :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
Saida spoko luz :)
A jesli chodzi o te prostowanie nog w siedzeniu to jak z tym obciazeniem? Trcohe musialam sie w ogole poglowic zeby tej maszyny uzyc :) Na szczescie bylo kilku pomocnych Panow na silowni ;)
Z tym przyciaganiem drazka tez musialam sie "nagimnastykowac" z pewnym kolega, zeby ustawic tak jak trzeba. Tylko troche nie bardzo wiedzialam jak z technika - czy bardziej sie oddalic z laweczka i z kazdym ruchem pochylac sie do przodu czy caly czas miec wyprostowane plecy i tylko rekami pracowac?
Z gory dzieki za wszelkie podpowiedzi. Naprawde dopiero zaczynam i wszystkiego sie ucze...

Zmieniony przez - trini w dniu 2013-08-12 15:47:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Cięzko cokolwiek powiedzieć, bo co maszyna, to inne przełożenie, ja np. robię prostowanie nóg maksymalnie z ciężarem 15kg

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
trini
Ruda_29 dzieki za odpowiedz :) Jesli chodzi o dobor obciazenia to na sam poczatek nie chcialam zaczynac nie wiadomo z jak wielkim ciezarem.


Ale to nie znaczy, że masz zaczynać z ciężarem wręcz śmiesznym. Więcej nosisz w jednej ręce wracając z marketu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
Hubert81, oczywiscie, lecz przyznasz ze chyba rozsadniej w ogole zaczac od mniejszego niz wziac sobie ciezar, ktorym mozna zepsuc technike lub po prostu cos sobie zrobic? A jak w ogole oceniasz moj dzisiejszy trening? Nadal jeszcze zbyt maly ciezar biore?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ale dlaczego bujasz się ze skrajności w skrajność? Lepiej dobrać ciężar ODPOWIEDNI. 12 kg nie zmusi Twojego ciała do jakiegokolwiek większego wysiłku niż podczas przysiadów bez sztangi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
HUbert81, pytalam juz wielokrotnie z jakim ciezarem mam zaczac cwiczyc i nie bylo zadnej jednoznacznej odpowiedzi (nawet zakres bylby jakims dobrym poczatkiem), tylko wlasnie "odpowiedni" lub taki z ktorym dasz rade wykonac poprawnie technicznie wszystkie serie i powtorzenia. Pisalam rowniez ze dopiero zaczynam, wiec absolutnie nie mam pojecia z jakim obziazeniem mam cwiczyc. Prosze nie krytykuj mnie od razu, tylko pomoz dobrac ODPOWIEDNI ciezar i sprobuj moze jakos "poprowadzic" przez te pierwsze treningi?
Bylabym niezmiernie wdzieczna :)

Zmieniony przez - trini w dniu 2013-08-12 16:17:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
A skąd ktokolwiek z nas ma wiedzieć, nie widząc Ciebie, ile powinnas na tę sztangę włożyć? Jest lekko - dokładasz. Cała filozofia. Oczywiście z poprawną techniką.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
Ruda_19 oczywiscie ja to rozumiem, tylko dlaczego od razu jest krytyka z bujaniem sie ze skrajnosci w skrajnosc? Pierwszy trening ktory postowalam mial obciazenie 12,5kg na przysiad (moze i smieszny) ale dzisiaj mialam jedna serie 15kg a potem druga 20kg. Czy nie tak to powinno wygladac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
Moze to bedzie czytelniejsze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUZYKA!!!!!!

Następny temat

Bodyrockerka Dziennik Treningowy

WHEY premium