SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi i ogolne pytanka...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130
CZESC

Na siłkę chodze już 3 miesąc robilem trening ACT - około 4 tygodnie i przestałem… teraz robie taki cykl treningowy:



Dzien 1 - Klatka + triceps


klatka
- wyciskanie sztangi na ławce poziomej (progresja) 12, 10, 8 ; odpoczynek 120 sekund.
- wyciskanie sztangielek na ławce skośnej (progresja) 12, 10, 8 ; odpoczynek 120 sek.
- butterfly 3x12-10 (odpoczynek 60/90 sek.
triceps
- prostowanie ramion na wyciągu,(progresja) 12, 10, 8 ; odpoczynek 120
- francuskie wyciskanie w siadzie 3x12-10 10 lub 12 odpoczynek 90 sek

Dzien 2 - Plecy + biceps

plecy
- sciaganie drazka wyciagu górnego do klatki (progresja) 12,10,8 odpoczynek 120 sek,
-wiosłowanie w siadzie (progresja) 12, 10, 8 ; odpoczynek 120 (mozesz tez tu dac takie cw. jak np. wiosłowanie w siadzie.
*unoszenie tułowia z opadu 3x15 ; odpoczynek 60 sek.

biceps
*uginanie ramion ze sztangą stojąc (progresja) 12, 10, 8 ; odpoczynek 120 sek.
* modlitewnik 3x12-10 ; odpoczynek 60/90 sek modlitewnik

Dzien 3 - Barki + nogi

barki
-wyciskanie sztangi sprzed klatki (nad głowę ) (progresja) 12, 10, 8 ; odpoczynek 120 sek.
-unoszenie sztangielek bokiem w góre 3x12-10 ; odpoczynek 60/90.
-unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3x12-10 ; odpoczynek 60/90 sek.

nogi
- wypychanie nóg na suwnicy 15,12,10,8 ; odpoczynek 120 sek.
- prostowanie nóg na maszynie siedząc 3x12 ; odpoczynek 60/90 sek.
- zginanie nóg leżąc na brzuchu 3x12 ; odpoczynek 60/90 sek.
- wspięcia na palce na maszynie stojąc 3x20 ; odpoczynek 60/90 sek.

NIE WIEMczy jest on najlepszy to juz sami ocencie...
ale mam inne pytanie...
a mianowicie
efekty juz sam lekko widze...wyraznie poprawil mi sie zarys miesni niektore bardziej urosly Np. biceps i uda ... ale chodzi mi o to ze jestem lekko obtluszczony a dokladniej na klacie i na brzuchu ( zaczalem robic Aerobiczna "szóstka" Weidera ) i po cwiczeniach gdybym nie mial tego tluszczku to bym mial juz kratke.. ale nie wiem czemu nie moge tego zgubic? co sadzicie co zrobic??

apropo dietki to staram sie po silowni zjesc duzo bialka no i weglowodanow... pozdrawiam i oczekuje pomocy:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
witam

Po pierwsze - moje zdanie odnosnie ACT juz znasz...uwazam, ze powinnienes pociagnąc je nieco dłuzej, ale sam chciales zmienic, takze...

co do treningu - moje zdanie tez znasz..

Hm...generalnie chcąc spalić tłuszcz, musisz wykonywac aeroby - czyli np. biegac. Nie spalisz tłuszczu z jednej partii - spala sie go z całego ciała, wiec nie mysl o jego 'czesciowym' pozbyciu. Ale robiąc trening na mase, chcąc powiększyc miesnie - aeroby mijają się z celem (bedą udaremniac Twoją prace nad masą miesniową). Takze wg mnie rób teraz 'mase'/mięsnie, a pozbywaniem tłuszczu zajmiesz sie kiedy indziej...

tylko...tak jak juz kiedys mówilem - dietka by sie przydała...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gigantyczny problem z Klata :( POMOCY !!!!

Następny temat

co o tym myślicie jakieś uwagi??

WHEY premium