SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening rzutowy - koszykówka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Witam

Na pewno jest tu trochę ludzi lubiących ten sport, jakich ćwiczenia używacie do polepszenia zarówno techniki jak i celności przy rzutach z półdystansu i dystansu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
a jak myslisz co moze poprawic rzut hmm.....
moze rzucanie do kosza ale nie jestem pewien xD


Jak mawial jordan rzucaj,rzucaj,rzucaj i jeszcze raz rzucaj nie ma jakiegos super srodka na rzut tylko rzucanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
tak, mysle ze wyciskanie na klatke bedzie odpowiednie

poprostu siedz na hali/boisku i rzucaj, mozesz sobie conajwyzej rozdzielac 3pkt, osobiste, poldystans, rzuty sytuacyjne no innej rady nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
może poproszę osoby trenujące kosza, ja znam kilka ćwiczeń, ale samo rzucanie to nie wszystko liczy się technika, a dzięki technice łatwość z jaką się rzuca i zdobywa punkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
tak, a my zespół wróżek z SFD wiemy jak wykonujesz rzut technike to ci moze trener ocenić i wskazać co jest nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2360
myj sie codziennie innym palcem to beda bardziej czułe. jak uwazasz ze rzucanie nie jest najlepszym sposobem na poprawe techniki to nie rzucaj pilki do kosza tylko troche podrzucaj do gory cwiczac nadgarstek. ja tak cwiczylem ale dla mnie to nie daje zadnego efektu, njalepiej poprostu rzucac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7978
dobrze jak by ci ktos odpowiednia technike rzutu pokazal a potem to tylko rzucac rzucac i jeszcze raz rzucac. No ale oprocz techniki jest cos takiego co sie nazywa (tak nam trenerzy mowili "czucie miesniowe" i nawet bez techniki niektorzy maja lepsza skutecznosc niz niektorzy co dobrze technicznie rzucaja. Przede wszystkim rzucaj jak najwiecej jak juz tu wyzej wspomniano.

Nobody really knows how or why he works so hard, it seems like he's never got time...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
nie praktycznie zadnych cwiczen na poprawienie rzuty, moze sa ale daja zerowe efekty. Trzeba poprostu rzucac.



Trening czyni miszcza:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 494
ja tam oddaje 100 osobistych. No i parę razy na miesiąc gram z bratem w 66. Może to brzmi głupio, ale jeśli będziecie rzucać za trzy z różnych miejsc poza linią to będziecie lepsi. a tak to rzut, rzut i rzut.

SPORT pracą, sensem życia, miłością...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rezygnacja z moda

Następny temat

tenis stołowy stół

WHEY premium